Zuzii Słomki bambusowe - without skin - 10 szt. + czyścik

25,90 zł
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 258 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 258 co daje Ci rabat na następne zamówienie 2,32 zł.

Szczegóły

Pojemność:nie dotyczy
Termin ważności:nie dotyczy
Sztuk w opakowaniu:10
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:papier

Dlaczego warto? Dlaczego warto?

Ekspresowa wysyłka

Ekspresowa wysyłka

Opcja darmowej dostawy

Opcja darmowej dostawy

Gwarancja Triny

Gwarancja Triny

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Każde zamówienie obejmuje także:

Wsparcie

Wsparcie przez email lub telefon

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Ikona info Więcej informacji

Unikaj plastiku i wybierz naturalne słomki do napojów ciepłych i zimnych. Biodegradowalne, wielorazowe, w zestawie z czyścikiem. Słomki premium z pięknym wzorem.

Lekkie i biodegradowalne słomki będące doskonałym zamiennikiem dla słomek plastikowych, które przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska. Wybierz słomki wykonane z bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Doskonale wpisują się w ideę zero waste, dążącą do zmniejszenia ilości śmieci na planecie.

W zestawie znajduje się 10 sztuk wielorazowych słomek „bez skórki” wraz z czyścikiem wykonanym z bio nylonu i stali nierdzewnej. Spokojnie możesz słomki myć ręcznie (co zalecamy, bo przedłuża to trwałość produktu) lub w zmywarce. Po zużyciu wyrzuć je na kompost.

Co oznacza słomka „bez skóry”? Przede wszystkim wiedz, że zbierany jest specjalny gatunek bambusa, który następnie, jako surowiec, jest utwardzany do dojrzałości w całkowicie naturalnym procesie. Następnie każda słoma jest wycinana z wybranej kuli litego bambusa i dezynfekowana. Na koniec usuwana jest zewnętrzna skóra, aby odsłonić elegancki wzór włókien tego konkretnego gatunku. Ostatni krok sprawia, że słomki bez skóry są tak wyjątkowe i zaliczają się do produktu premium.

Zalety:

  • całkowicie biodegradowalne
  • bez BPA
  • do zimnych i ciepłych napojów
  • nie zmieniają smaku
  • zgodne z ideą zero waste


długość słomki ok 19,7 cm
szerokość słomki ok 8mm
czyścik wykonany z bio nylonu i stali nierdzewnej

Sposób użycia:

Bambusowe słomki do picia można myć ręcznie lub w zmywarce ( mycie ręczne przedłuża żywotność słomek ). Kiedy się zużyją, wyrzuć je na kompost.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń