Wstecz
Jadeitowa łyżeczka do masażu okolic oczu i nabierania kremu

Mohani Jadeitowa łyżeczka do masażu okolic oczu i nabierania kremu

22,10 zł
Cena początkowa: 27,63 zł -20%
Najniższa cena w okresie 30 dni, przed promocją: 27,63 zł

Opis

Jadeitowa łyżeczka do masażu okolic oczu i nabierania kremu

Szpatułka z mlecznego jadeitu to produkt niezbędny w łazience każdej kobiety. W sposób higieniczny pomoże Ci nabrać krem i wykonać masaż okolic oczu.

Działanie:

  • opływowy i odpowiednio wyprofilowany kształt pomoże wykonać delikatny masaż okolic oczu, a chłód kamienia zniweluje opuchliznę pod oczami i pomoże zniwelować cienie (przed użyciem umieść szpatułkę w lodówce)
  • kształt łyżeczki został stworzony w taki sposób, aby mogła zastąpić jednorazowe płatki pod oczy - nałóż swoje ulubione serum, połóż łyżeczkę i pozwól aby substancje aktywne wchłonęły się. Szpatułka nie przylega idealnie do skóry jak typowe płatki silikonowe, dlatego pamiętaj by się położyć i zrelaksować
  • szpatułka jest bezpieczna i neutralna w produkcji, nie powoduje dezaktywacji substancji aktywnych jak to się dzieje w przypadku niektórych substancji z metalową łyżką dlatego z powodzeniem możesz ją wykorzystać przy mieszaniu swoich maseczek
  • dbając o higienę kosmetyków przedłużamy ich trwałość, dlatego warto nakładać produkty kosmetyczne kamienną łyżeczką

Zalety:

  • produkt wykonany ręcznie z wysokiej jakości jednego kawałka mlecznego jadeitu. To naturalny kamień szlachetny, który nie został zmieszany z innymi “podobnymi materiałami” ani nie został sklejony z kilku odpadowych kamieni.
  • najwyższa jakość w kwestii wykonania, starannie szlifowany kamień zapewnia precyzyjną gładkość.
  • mleczny półprzezroczysty kolor kamienia nie jest sztucznie barwiony, jest w 100% naturalny.

 

UWAGA!
produkt nie lubi środków czystości ani ostrego słońca, dlatego myj go wyłącznie pod bieżącą wodą i unikaj ekspozycji na słońce. Łyżeczki mogą się od siebie delikatnie różnić kolorem oraz kształtem ze względu na naturalne pochodzenie.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności: nie dotyczy
Kraj producenta: Polska

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń