Kategorie

Wyczyść filtr

Tampony z aplikatorem

Zdecydowanie wygodniejsze od podpasek, tampony z aplikatorem są rozwiązaniami stworzonymi z myślą o kobietach, ceniących sobie komfort i higienę bez względu na okoliczności. 

Czytaj więcejCzytaj mniej

Tampony z aplikatorem często kojarzy się z propozycjami dla tych pań, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w stosowaniu tamponów. Aplikator przypada jednak do gustu także kobietom, które korzystają z tamponów od lat, bo ponosi poziom ich bezpieczeństwa, zwiększa komfort i ułatwia umieszczenie tamponu na miejscu.

Tampony z aplikatorem nie tylko szybko wchłaniają wydzielinę, ale również przyczyniają się do tego, że nawet przy obfitym okresie ich właścicielkom niezmiennie towarzyszy uczucie czystości i suchości. Co warte podkreślenia, są też znacznie skuteczniejsze niż podpaski wtedy, gdy w grę wchodzi ograniczenie ryzyka podrażnień, stanów zapalnych oraz infekcji. Wybierając te, z których będziemy korzystać, dobrze jest jednak pamiętać, że nie wszystkie są tak samo atrakcyjne. Mając to na uwadze warto sięgać przede wszystkim po te, które bazują na składnikach pochodzenia organicznego i zostały poddane testom klinicznym. Tampony z aplikatorem, którym można zaufać, nie powinny też zawierać chloru, wykorzystywanego niekiedy do bielenia materiału. Dobrze też, jeśli są wolne zarówno od środków syntetycznych, jak i petrochemicznych.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń