Wstecz
Proszek do wybielania zębów z węglem kokosowym

Smilebite Proszek do wybielania zębów z węglem kokosowym

83,80 zł
Cena początkowa: 99,00 zł -15.35%
Najniższa cena w okresie 30 dni, przed promocją: 83,80 zł
Dodaję...

Opis

Proszek do wybielania zębów z węglem kokosowym

Proszek wybielający do zębów Smilebite

PROSTY SPOSÓB NA BIAŁE ZĘBY Z PROSZKIEM SMILEBITE

Proszek wybielający zęby z węglem kokosowym marki Smilebite to łatwy i naturalny sposób na rozjaśnienie zębów i zadbanie o ich prawidłowy stan. Produkt Smilebite chroni także przed próchnicą i bakteriami. To doskonały dodatek do codziennej pielęgnacji. Wybielanie zębów formułą z węglem kokosowym jest proste, przyjemne i dostępne dla każdego.

Siedem składników proszku Smilebite dla olśniewającego uśmiechu

  • delikatne wybielanie
  • ochrona przed próchnicą
  • długotrwała świeżość

Proszek wybielający do zębów Smilebite to siedem, niezwykle skutecznych składników. Jest tu przede wszystkim węgiel kokosowy, który sprawia, że przy regularnym stosowaniu proszku zęby stają się widocznie bielsze. Proszek do zębów zawiera również bogatą w mikroelementy glinkę, bakteriobójczą ziemię okrzemkową, wzmacniający węglan wapnia oraz oczyszczającą sodę. Z kolei za przyjemny, słodki smak oraz długotrwałe uczucie świeżości odpowiada ksylitol połączony z mentolem, czyli substancją pozyskiwaną z mięty.

Skomponowany z powyższych siedmiu składników, wybielający proszek marki Smilebite sprawdza się w pielęgnacji zębów. Wystarczy stosować 2-3 razy w tygodniu, aby zobaczyć olśniewające efekty.

Sposób użycia wybielającego proszku do zębów marki Smilebite:

przed umyciem zębów pastą należy nanieść proszek na szczoteczkę i szorować przez około 2 minuty. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów można pozostawić proszek na zębach na kolejną minutę. Przepłukać dokładnie usta i umyć zęby ulubioną pastą. Stosować proszek 2-3 razy w tygodniu.

Skład (INCI) wybielającego proszku do zębów marki Smilebite:

Carbon, Kaolin Clay, Diatomaceous Earth, Calcium Carbonate, Menthol, Xylitol, Sodium Bicarbonate.

Pokaż cały opis

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń