Wstecz
Kubeczek menstruacyjny

Organicup Kubeczek menstruacyjny

rozmiar A
86,29 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 431 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 431 co daje Ci rabat na następne zamówienie 3,88 zł.

Opis

Kubeczek menstruacyjny

Kubeczek menstruacyjny jest wygodny w użyciu, bezpieczny dla zdrowia, komfortowy, dyskretny i zapewniający uczucie świeżości i czystości nawet przez 12 godzin.

Kubeczek menstruacyjny to nowoczesne podejście do menstruacji, po które sięga coraz więcej świadomych kobiet. Pozwala niemal zapomnieć o menstruacji, jest wygodny w użyciu, bezpieczny dla zdrowia, dyskretny i trwały. Wykonany z bezpiecznego silikonu medycznego, nie zawiera substancji alergizujących i sztucznych barwników, jest certyfikowany przez Allergy Certified. Jego stosowania umożliwia wykonywanie wszystkich aktywności, z których często rezygnujemy podczas miesiączki, a dodatkowo ułatwia komfortowe podróżowanie, bo może być ciele nawet przez 12 godzin. Dostępny w dwóch rozmiarach może być używany przez kobiety, które jeszcze nie rodziły dzień, rodziły przez cesarskie cięcie lub drogami natury. Zaletą kubeczka jest też duża oszczędność pieniędzy, bo nie trzeba już co miesiąc kupować artykułów higienicznych, takich jak podpaski, czy tampony. Jest to też rozwiązanie ekologiczne, bo używając kubeczka zmniejszamy ilość śmieci.

- wygodny
- bezpieczny dla zdrowia
- dyskretny
- zapewnia uczucie świeżości i czystości
- nie powoduje podrażnień miejsc intymnych
- dostępny w dwóch rozmiarach: rozmiar A dedykowany jest kobietom, które jeszcze nie rodziły, bądź rodziły przez cesarskie cięcie. Rozmiar B zalecany jest kobietom po porodzie drogami natury.
- zapewnia ochronę trwającą do 12 godzin
- może być używany na dzień i na noc
- certyfikowany przez Allergy Certified
- zarejestrowany przez Vegan Society, jako produkt nie poddawany testom na zwierzętach
- wykonany z trwałego i bezpiecznego silikonu medycznego
- świetna alternatywa dla podpasek i tamponów

 

Sposób użycia:

Aplikacja: Przed pierwszym użyciem OrganiCup należy wysterylizować kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minuty. Na początku pamiętaj o umyciu rąk mydłem. Złóż kubeczek. Istnieją różne metody składania - możesz  wypróbować równe i wybrać taką, która odpowiada najbardziej. Włóż złożony kubeczek i pozwól mu  rozwinąć się wewnątrz pochwy.Po aplikacji kubeczek się rozłoży przy charakterystycznym dźwięku ssania  lub dźwięku ‘pop’ co oznacza, że został odpowiednio umieszczony. W razie wątpliwości należy poczuć dno  kubka - po włożeniu powinno ono być okrągłe lub owalne. Jeśli poczujesz wgniecenia lub zgniecenia na  kubeczku, oznacza to, że się nie rozłożył. Delikatnie przytrzymaj podstawę kubka (nie trzpień)  i spróbuj go obrócić, aby zapewnić utworzenie uszczelki ssania. Kiedy będzie na miejscu, postaraj się nieco pociągnąć za trzpień, jeśli poczujesz opór, ssanie zostało stworzone i kubeczek został pomyślnie umieszczony!

Usunięcie: Pamiętaj, aby ponownie umyć ręce. Znajdź pozycję, w której zrelaksujesz się. Pociągnij delikatnie za nóżkę/trzpień i użyj mięśni brzucha, aby popchnąć kubeczek w dół, aż dojdziesz do dna kubka.  Delikatnie uszczypnij dno, aby uwolnić zasysanie i uwolnij OrganiCup, przesuwając go na boki.  Opróżnij kubek wylewając zawartość do toalety, opłucz kubek wodą (pamiętaj o otworach wentylacyjnych) i zaaplikuj  go ponownie. Po zakończeniu okresu przegotuj kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minut i włóż do bawełnianej  torebki OrganiCup.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Kraj producenta:Dania
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń