Kategorie

Wyczyść filtr

Nacomi peeling do twarzy

Nacomi peelingi do twarzy nie tylko intensywnie odżywiają i nawilżają skórę, ale również sprawnie usuwają jej martwy naskórek, pozwalając na jej skuteczne oczyszczenie

Czytaj więcejCzytaj mniej

Peeling do twarzy to kosmetyk stworzony z myślą o tym, aby dogłębne oczyszczanie skóry stało się możliwe także w warunkach domowych. Zwraca na siebie uwagę ze względu na dużą skuteczność, choć podczas dokonywania jego wyboru warto upewnić się, że mamy do czynienia z rozwiązaniem odpowiednim dla naszej cery.

Nacomi peeling do twarzy jest propozycją skierowaną do osób, które stawiają nie tylko na regularność pielęgnacji, ale również na bezpieczeństwo jej poszczególnych zabiegów. Peelingi mają zróżnicowaną postać, peelingi kwasowe zabiegają więc o uznanie w oczach odbiorców rywalizując z delikatnymi pyłkami do twarzy, idealnymi dla skóry wrażliwej.

Peelingi od Nacomi są nieocenione także wtedy, gdy chce się zapewnić skórze ochronę przed wolnymi rodnikami. Można na nie liczyć także wtedy, gdy marzy się o wyrównaniu kolorytu. Ich skład jest naturalny, wolny choćby od parafiny i PEG-ów, po peelingi Nacomi mogą więc sięgać także te osoby, które na co dzień rezygnują z tego rodzaju kosmetyków w obawie o bezpieczeństwo skóry twarzy.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń