Kategorie

Wyczyść filtr

Szampon z mocznikiem

Nie każdy wie, że mocznik ma naturalne zastosowanie w kosmetyce - działa antyseptycznie oraz złuszczająco. Dzięki swoim właściwościom skutecznie usuwa martwe komórki naskórka.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Właściwości szamponu z mocznikiem

Szampon z dodatkiem mocznika działa nawilżająco i odżywia skórę głowy, dzięki niemu włosy stają się miękkie oraz mają naturalnie zdrowy wygląd. Szampon z mocznikiem jest polecany szczególnie dla osób z podrażnieniami oraz stanami zapalnymi skóry. Można go stosować przy każdym rodzaju włosów, jego działanie nawilżające i nabłyszczające, nadaje włosom właściwy kolor i blask.

Jeżeli masz skórę wrażliwą i często borykasz się z podrażnieniami oraz stanami zapalnymi na skórze głowy, koniecznie wypróbuj szampon z mocznikiem, dzięki któremu skóra głowy będzie nawilżona i wolna od podrażnień, a włosy odpowiednio odświeżone.

Stosując regularnie szampon z mocznikiem, wpływamy korzystnie na skórę i wygląd naszych włosów, nie zależnie od rodzaju i koloru włosów. Mocznik w szamponie działa nawilżająco, wygładzająco i nabłyszczająco. Możesz go stosować jako dodatek do szamponu, albo do maski na włosy, jego działanie za każdym razem jest tak samo rewelacyjne.

Dlaczego warto zainwestować w szampon z mocznikiem?

Jest to kosmetyk, dzięki któremu włosy odzyskają swój dawny blask oraz piękny wygląd. Mocznik działa regenerująco, pochłaniając nadmierną ilość wilgoci i nawilżając skórę głowy. Dzięki mocznikowi, także inne składniki regenerujące, łatwiej wnikają w skórę głowy i strukturę włosów, sprawiając że fryzura odzyskuje swój dawny blask.

Szampon z mocznikiem ma wyjątkowo pozytywny wpływ na skórę głowy. Szczególnie u osób ze skórą wrażliwą i podatną na podrażnienia, szampon z mocznikiem sprawdza się doskonale, pielęgnując skórę suchą, wrażliwą oraz łuszczącą się.

Mocznik wpływa na złuszczenie martwego naskórka, a co za tym idzie skutecznie wygładza skórę, rekonstruując i naturalnie wzmacniając ochronną barierę skóry, pozytywnie wpływając na ich kondycję i wygląd. Jeżeli Twoja skóra jest wyjątkowo wrażliwa na złuszczenie oraz zapalenie atopowe, wybieraj szampon z mocznikiem o wysokim stężeniu. W takim przypadku sprawdza się stężenie mocznika na poziomie 5-10 %.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń