Kategorie

Wyczyść filtr

Szampon do włosów wysokoporowatych

Sprawdź te specjalistyczne szampony dopasowane do potrzeb włosów wysokoporowatych. Bogactwo składników naturalnych w tych kosmetykach sprawi, że Twoje włosy będą zdrowe i piękne.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Włosy suche, plątające się, pozbawione blasku i zniszczone warto myć metodą OMO (odżywka – mycie – odżywka), co zapewni im ochronę i nawilżenie podczas oczyszczania skóry głowy. Do mycia przydadzą się zwłaszcza szampony do włosów wysokoporowatych, które mają łagodną bazą myjącą, często też mają w składzie cenną keratynę, dzięki której włosy są idealnie proste, gładkie i lśniące. Ponadto szampony mogą zawierać różnego rodzaju oleje i dodatki, jak na przykład glinki i zioła.

W ofercie Triny znajdziesz różne rodzaje szamponów, które zostały opracowane z myślą o potrzebach włosów o wysokiej porowatości. Jest więc np. keratynowy szampon do włosów czy też szampony z glinkami, ziołowe szampony, a nawet mydła w kostce. Mają lekkie formuły, często nie zawierają detergentów, ale opierają się na olejach. Zobacz inne kosmetyki do włosów wysokoporowatych.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń