Kategorie

Wyczyść filtr

Khadi henna do włosów

Zawarte w hennie Khadi ekstrakty roślinne powodują pogrubienie włosów, znaczne wzmocnienie cebulek i pobudzenie szybszego wzrostu włosów.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Podobno każda kobieta przynajmniej raz w życiu zmienia kolor swoich włosów, choć prawdopodobnie większość z nas robi to dużo częściej. Dzięki koloryzacji możemy szybko odmienić całkowicie swój wizerunek i styl, podkreślić atuty urody, a także odjąć lub dodać sobie lat w zależności od potrzeb. Jeśli i Ty lubisz zmieniać kolor swojej fryzury, poznaj firmę Khadi i jej wyjątkowe henny do włosów, tworzone wyłącznie na bazie ekstraktów roślinnych. Naturalna koloryzacja to prawdziwy hit na rynku kosmetycznym, który po prostu trzeba znać!

Henny Khadi – jakie dają efekty?

Henna do koloryzacji włosów oraz ciała stosowana jest od wieków. Starożytni Egipcjanie wykorzystywali naturalną hennę do malowania mumiom włosów, skóry i paznokci. Z kolei dawni mieszkańcy Afryki, Indii oraz krajów arabskich stosowali hennę nie tylko do barwienia włosów i ciała, ale także do leczenia różnych schorzeń skórnych. Dzisiaj henną malujemy włosy oraz robimy tatuaże. Naturalna henna do włosów w czystej postaci zabarwia włosy na odcień brązowo- rudy. Końcowy efekt koloryzacji zależy jednak od koloru wyjściowego włosów, ale także od dodatków, jakie znajdują się w preparacie z henną. Firma Khadi stosuje pod tym względem kilka ekstraktów roślinnych, dzięki czemu może zaoferować całą paletę barw do zmian koloru włosów: kilka odcieni blondów, brązów, rudości, a także czerni.

Jeśli zdecydujesz się na którąkolwiek hennę Khadi, możesz liczyć również na dodatkowe efekty jej użycia. Zawarte w hennach ekstrakty roślinne powodują m.in.:

  • pogrubienie włosów,
  • poprawę ich struktury,
  • zwiększenie objętości fryzury,
  • znaczne wzmocnienie cebulek i pobudzenie szybszego wzrostu włosów.

Sam proces koloryzacji henną jest bardzo prosty do wykonania w domu i niewiele się różni od farbowania zwykłymi farbami chemicznymi. W tym przypadku jednak nie musisz wdychać silnych chemikaliów, ani martwić się o podrażnienie skóry głowy, czy zniszczenie włosów. Więcej jak nakładać hennę do włosów przeczytasz w naszym poradniku: https://triny.pl/blog/henna-do-wlosow-tak-czy-nie/.

Ta kategoria jest pusta

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń