Wstecz
Proszek do zmywarek, 860g

Feel Eco Proszek do zmywarek, 860g

39,77 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 198 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 198 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,78 zł.

Szczegóły

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:860g
Kraj producenta:Czechy
Opakowanie:papier
Cruelty free:tak

Dlaczego warto? Dlaczego warto?

Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

Każde zamówienie obejmuje także:

Wsparcie przez email lub telefon
Odpowiednie zabezpieczenie produktów
Słodką przekąskę na osłodę dnia

Więcej informacji

Przyjazny środowisku proszek do każdego typu zmywarek automatycznych, usuwa przebarwienia i zmywa naczynia już w 40 stopniach.

Kompozycja środków opartych na naturalnych enzymach roślinnych skutecznie zmywa zabrudzenia z naczyń, sztućców i garnków. Biodegradowalna formuła oraz skuteczność zapewniona już w 40 stopniach pozwala ograniczyć wpływ na środowisko naturalne. W połączeniu z włączaniem zmywarki tylko przy pełnym załadunku i w temperaturze 40 stopni minimalizujemy zużycie wody i energii. Podczas używania proszku także nie korzystamy z plastikowych opakowań na tabletki jednorazowe i nie wytwarzamy dodatkowych śmieci.

Pamiętaj, że do pełnej skuteczności zmywarka potrzebuje zarówno proszku, aby usuwać zabrudzenia, nabłyszczacza, żeby naczynia nie miały zacieków, jak i soli, aby nie tworzyły się osady mineralne.

Działanie:

  • czyści naczynia i sztućce
  • usuwa resztki i zabrudzenia
  • niweluje przebarwienia z kawy i herbaty

Zalety:

  • do wszystkich typów zmywarek
  • wystarcza na ok. 43 cykle mycia
  • działa już w 40 stopniach
  • biodegradowalny i cruelty-free

Sposób użycia:

Aby zminimalizować zużycie wody i prądu oraz zanieczyszczenie środowiska, włączaj zmywarkę przy pełnym załadunku i na minimalnej temperaturze (40°C). Nie przekraczaj zalecanej jednorazowej dawki preparatu - wówczas proszek do zmywarek wystarcza na 43 cykli mycia. Nadaje się do stosowania we wszystkich zmywarkach automatycznych. Przed uruchomieniem zmywarki upewnij się, że w pojemnikach znajdują się sól i nabłyszczacz.

Skład:

Zawiera: 5%-15%: związki wybielające na bazie tlenu; mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne; enzymy, kompozycja zapachowa.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń