Wstecz
Czekoladowa świeca rzepakowa, 120 ml

Mglife Czekoladowa świeca rzepakowa, 120 ml

39,99 zł
Dodaję...

Opis

Czekoladowa świeca rzepakowa, 120 ml

Lekko słodki, głęboki i kuszący zapach czekolady na wyciągnięcie ręki - sięgnij po odprężenie i błogie chwile relaksu przy świecy.

Czekolada działa kojąco i poprawia nastrój, a nawet pobudza zmysły. Świeca o takim aromacie przyjemnie Cię odpręży, wprowadzi pozytywne wibracje i komfort psychiczny. Aromaty czekoladowe zostały rozpuszczone w naturalnej bazie z wosku rzepakowego i oleju kokosowego. Ten rodzaj wosku nie powoduje dymienia czy kopcenia, a sprawia, że uwalnianie zapachu jest jeszcze efektywniejsze. Produkuje się go lokalnie, dzięki czemu jego ślad węglowy został ograniczony do minimum.

Świeca znajduje się w szklanym słoiczku o pojemności 120 ml i posiada bawełniany knot pokryty naturalnymi woskami. Świeca pozostaje w zgodzie z nurtem less waste. Jej równomierne wypalanie - każdorazowo doprowadzanie do upłynnienia całej powierzchni - pozwala cieszyć się ciepłem delikatnego płomienia przez nawet 25 godzin łącznie. Dla zachowania najlepszych parametrów warto także pilnować, aby przed każdym zapaleniem knot miał od 3 do 5 mm długości.

Zalety

  • naturalna baza z rzepaku i kokosa
  • lekko słodki czekoladowy aromat
  • 100% bawełniany knot
  • szklane opakowanie 120 ml
  • produkt less waste

Sposób użycia

W celu równomiernego spalania się świecy – za każdym razem roztop całą powierzchnię świecy. Przed każdym kolejnym zapalaniem świecy delikatnie przytnij knot do 3-5mm.

Skład

Wosk rzepakowy, olej kokosowy, kompozycja zapachowa

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:120 ml
Termin ważności:podany na opakowaniu
Nuta zapachowa:jedzenie i przyprawy
Czas palenia:do 24 h
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń