Wstecz
Piernikowa świeca rzepakowa, 120 ml

Mglife Piernikowa świeca rzepakowa, 120 ml

39,99 zł
Dodaję...

Opis

Piernikowa świeca rzepakowa, 120 ml

Naturalna świeca z wosku rzepakowego i oleju kokosowego o rozgrzewającym - korzennym aromacie piernika ze skórką pomarańczową.

Piernikowy zapach z wyraźnymi nutami cynamonu, goździków i skórki pomarańczowej to idealna kompozycja na chłodne wieczory. Sprawdzi się dla miłośników świątecznych korzennych zapachów, a także dla osób żyjących w zgodzie ze środowiskiem. Poczuj magię świąt i zainspiruj się zapachem piernika, umilając sobie wieczór z naturalną świecą.

Świeca znajduje się w szklanym słoiczku o pojemności 120 ml i posiada bawełniany knot pokryty naturalnymi woskami. Świeca pozostaje w zgodzie z nurtem less waste. Jej równomierne wypalanie - każdorazowo doprowadzanie do upłynnienia całej powierzchni - pozwala cieszyć się ciepłem delikatnego płomienia przez nawet 25 godzin łącznie. Dla zachowania najlepszych parametrów warto także pilnować, aby przed każdym zapaleniem knot miał od 3 do 5 mm długości.

Zalety

  • około 25 godzin palenia
  • tylko naturalne składniki
  • baza z wosku rzepakowego
  • 100% bawełniany knot
  • szklane opakowanie 120 ml
  • produkt less waste
  • rozgrzewający i ciepły aromat piernika

Sposób użycia

W celu równomiernego spalania się świecy – za każdym razem roztop całą powierzchnię świecy. Przed każdym kolejnym zapalaniem świecy delikatnie przytnij knot do 3-5mm.

Skład

Wosk rzepakowy, olej kokosowy, olejki eteryczne z: cynamonu, goździków, pomarańczy, knot bawełniany powleczony naturalnymi woskami

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:120 ml
Termin ważności:podany na opakowaniu
Nuta zapachowa:edycja świąteczna
Czas palenia:do 24 h
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń