Wstecz
Świeca wosk pszczeli, 120 ml

Mglife Świeca wosk pszczeli, 120 ml

39,99 zł
Dodaję...

Opis

Świeca wosk pszczeli, 120 ml

Naturalna świeca z wosku pszczelego - oczyszcza powietrze, pomaga na dolegliwości układu oddechowego i oddaje przyjemny zapach.

Wosk pszczeli to naturalna substancja, która topi się w temperaturze niższej niż parafina i inne sztuczne woski stosowane przy produkcji świec. Co więcej nie emituje toksyn, lecz oczyszcza powietrze w pomieszczeniu, w którym jest palona. Świecę wykonano w 100% z wosku pszczelego, którego naturalne właściwości mogą powodować pęknięcia na świecy, które tak samo jak małe pęcherzyki powietrza są rzadkie, jednak normalne i czasami występują. W żadnym stopniu nie przeszkadza to w użytkowaniu.

Świeca znajduje się w szklanym słoiczku o pojemności 120 ml i posiada bawełniany knot pokryty naturalnymi woskami. Świeca pozostaje w zgodzie z nurtem less waste. Jej równomierne wypalanie - każdorazowo doprowadzanie do upłynnienia całej powierzchni - pozwala cieszyć się ciepłem delikatnego płomienia przez nawet 25 godzin łącznie. Dla zachowania najlepszych parametrów warto także pilnować, aby przed każdym zapaleniem knot miał od 3 do 5 mm długości.

Zalety

  • 25 do 30 godzin palenia
  • tylko wosk pszczeli
  • przyjemny, słodkawy zapach
  • nuty miodowo-propolisowe
  • 100% bawełniany knot
  • szklane opakowanie 120 ml
  • produkt less waste

Sposób użycia

W celu równomiernego spalania się świecy – za każdym razem roztop całą powierzchnię świecy. Przed każdym kolejnym zapalaniem świecy delikatnie przytnij knot do 3-5mm.

Skład

Wosk pszczeli

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:120 ml
Termin ważności:podany na opakowaniu
Nuta zapachowa:lasy i łąki
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń