Wstecz
Cholesterol Natural+ dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, 60 szt.

Health Labs Care Cholesterol Natural+ dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, 60 szt.

149,00 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 745 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 745 co daje Ci rabat na następne zamówienie 6,71 zł.

Opis

Cholesterol Natural+ dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, 60 szt.

Zawiera połączenie aż 4 naturalnych ekstraktów roślinnych, które wspierają krążenie i utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.

Skład suplementu diety Cholesterol Natural+ został wzbogacony o ekstrakt z fermentowanego czerwonego ryżu, zawierający monakolinę K, która ma działanie podobne do statyn i pomaga obniżać poziom cholesterolu. Suplement diety Cholesterol Natural+ zawiera ekstrakt z nasion soi poddanych fermentacji (natto), uznawanych za sekret długowieczności mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni. Nattokinaza może obniżać ciśnienie krwi zarówno skurczowe, jak i rozkurczowe, oraz działać przeciwzakrzepowo. Badania wykazały, że stosowanie formuły łączącej ekstrakt z fermentowanego czerwonego ryżu z wyciągiem ze sfermentowanych nasion soi daje lepsze efekty i poprawiła wszystkie mierzone frakcje lipidowe już od pierwszego miesiąca, niż podczas stosowania formuły  “mono”, która nie wykazała wpływu na lipidy we krwi aż do szóstego miesiąca.

Zalecana dzienna porcja

Dorośli: 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład

Ekstrakt z owoców pomarańczy bergamoty (Citrus x bergamia (Risso) Risso & Poit.) standaryzowany na 25 % polifenoli DER 10:1, składnik kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt ze sfermentowanego nasienia soi Fermokinase®, ekstrakt z kory cynamonowca cejlońskiego (Cinnamomum verum J. Presl) DER 4:1, mąka ryżowa, ekstrakt ze sfermentowanego czerwonego ryżu standaryzowany na 5 % monakoliny K DER 5:1.

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt zawiera 30 dziennych porcji. Nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu. Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu. Nie należy spożywać, jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż. Osoby przyjmujące leki powinny spożywać produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Sztuk w opakowaniu:60
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń