Kategorie

Wyczyść filtr

Orientana maseczka do twarzy

Oferowane przez firmę Orientana maseczki do twarzy nie tylko oczyszczają skórę i ograniczają wydzielanie sebum, ale również są wysoko cenione ze względu na swoje działanie odświeżające i nawilżające. W zależności od rodzaju mogą zarówno nadawać cerze blasku, jak i wykazywać się działaniem matującym.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Orientana to producent naturalnych kosmetyków, które nawiązują zarówno do azjatyckiej kultury, jak i stylu życia typowego dla tego kontynentu. Polska firma chętnie sięga po tradycyjne azjatyckie receptury, a jej produkty zwykle bazują na składnikach pochodzących z uprawianych w Azji roślin. Zachwyt pięknem Azjatek i umiłowanie naturalności jest doskonale widoczne także w dostępnych w sprzedaży maseczkach do twarzy tej firmy.

Każda maseczka do twarzy Orientana zawiera ponad 95 procent składników pochodzenia naturalnemu. Jest przyjazna nie tylko najdelikatniejszej nawet skórze, ale również środowisku naturalnemu. Jej kremowa konsystencja ułatwia nakładanie przyczyniając się jednocześnie do tego, że czynność ta nie jest skomplikowana nawet, jeśli wykonuje ją osoba pozbawiona odpowiedniego doświadczenia. Plusem maseczek Orientana jest także fantastyczny zapach sprawiający, że możemy mówić o nich jako o kosmetykach, które nie tylko regenerują skórę, ale i relaksują.

W ofercie można znaleźć zarówno maseczki przeznaczone do różnych typów cery, jak i zestawy, dzięki którym można cieszyć się piękną cerą znacznie dłużej. Warte przetestowania są także bio maski-esencje nakładane po wieczornym oczyszczaniu twarzy i pozostawiane na niej przez całą noc.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń