Wstecz
Świeca w puszce - Snow Angel, 400 g

Bomb Cosmetics Świeca w puszce - Snow Angel, 400 g

39,90 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 199 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 199 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,79 zł.

Opis

Świeca w puszce - Snow Angel, 400 g

Świeca w puszce - Snow Angel Bomb Cosmetics urocza świeca w puszce, która pachnie świeżo ściętymi różami i fiołkami. Pozwól aby te przyjemne zapachy otuliły cię podczas wieczornego relaksu.

Do świecy dodano naturalne olejki eteryczne róży i geranium, które wzbogacą doznania zapachowe o prawdziwą aromaterapię!

Ręcznie wytwarzana świeca, stworzona z najwyższej jakości składników i z dodatkiem czystych olejków eterycznych.

Firma BOMB Cosmetics wytwarza wszystkie świece RĘCZNIE i współpracuje z najlepszymi perfumiarzami w Anglii, by mieć pewność, że jej świece zapachowe będą naprawdę intensywnie i długo pachnieć oraz – przede wszystkim – że ich aromat będzie niepowtarzalny. Zawierają też czyste olejki eteryczne, które wpływają na Twój nastrój i samopoczucie!

Świece wlewane są ręcznie w ozdobną puszkę, która może być także doskonałym, praktycznym pojemniczkiem po wypaleniu świecy!
Sposób użycia

Ustaw świecę na powierzchni odpornej na żar (najlepiej na podstawce na świece). By uniknąć zbyt dużego lub kopcącego płomienia, upewnij się, że knot świecy ma nie więcej niż 5 mm (lub przytnij go do takiej długości). Zgaś świecę, kiedy pozostanie ok. 5 mm wosku.
Upewnij się, że świeca stoi z daleka od łatwopalnych materiałów, nie stoi w przeciągu ani w pobliżu jakichkolwiek źródeł ciepła (np. kominka, telewizora, grzejnika).

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Nuta zapachowa:edycja świąteczna
Typ produktu:świeca duża
Czas palenia:do 30 h
Waga:400 g
Kraj producenta:Wielka Brytania
Opakowanie:metal
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń