Feel Eco Proszek do prania białych ubranek i pieluch, 660g

25,37 zł 6% taniej 26,99 zł
Dodaję...

Szczegóły

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:660g
Kraj producenta:Czechy
Opakowanie:papier
Cruelty free:tak

Dlaczego warto? Dlaczego warto?

Ekspresowa wysyłka

Masz aż rok na zwrot

Opcja darmowej dostawy

Wysyłamy eko już 9 lat!

Gwarancja Triny

Tylko oryginalne produkty

Bezpieczne płatności

Świeże kosmetyki

Każde zamówienie obejmuje także:

Wsparcie

Wsparcie przez email lub telefon

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Ikona info Więcej informacji

Proszek do prania białych ubranek i pieluch Feek Eco nie niszczy tkanin, usuwa plamy, odświeża i nie zagraża delikatnej skórze dziecka. Ekologiczna formuła i składniki ulegają biodegradacji.

Ekologiczny proszek do prania białych ubranek i pieluch dziecięcych. Naturalne składniki z enzymami optymalnie wybielają jasne tkaniny, zachowując przy tym skuteczność działania także w niskich temperaturach. Dokładnie oczyszczają materiał z zanieczyszczeń i plam, pozostawiając go miękkim i świeżym. Wyjątkowa formuła pozwala zachować biel odzieży na dłużej. Tlenowe środki wybielające są niezwykle delikatne dla skóry i przyjazne dla środowiska. Receptura pozbawiona jest perfum, alergenów oraz konserwantów. Proszek nie wywołuje reakcji alergicznych na delikatnej skórze dziecka. Surowce najwyższej jakości łatwo ulegają biodegradacji, a papierowe opakowanie nadaje się do recyklingu. Nie zawiera fosforanów oraz zawiera zminimalizowaną zawartość zeolitu.

Sposób użycia

Może być stosowany do prania wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Opakowanie o pojemności 660g wystarcza na ok. 11 cykli prania. Segregować pranie według koloru, intensywności zabrudzeń i materiału. Robić pranie na pełnym załadunku pralki. Aby uniknąć użycia zbyt dużej ilości proszku, należy przestrzegać instrukcji dotyczących dawkowania (z boku opakowania). Na 4,5kg prania: w przypadku średnich zabrudzeń użyć 60g (65ml) proszku; w przypadku silnych zabrudzeń użyć ok. 92g (100ml) proszku. W przypadku bardzo twardej wody, należy zwiększyć ilość proszku o ok. 23g (25ml).

Skład INCI

5% lub więcej, ale mniej niż 15%: tlenowe środki wybielające, anionowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, mniej niż 5%: mydło, niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, polikarboksylany.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń