Wstecz
Proszek do prania białych ubranek i pieluch, 660g

Feel Eco Proszek do prania białych ubranek i pieluch, 660g

25,47 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 127 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 127 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,14 zł.

Opis

Proszek do prania białych ubranek i pieluch, 660g

Proszek do prania białych ubranek i pieluch Feek Eco nie niszczy tkanin, usuwa plamy, odświeża i nie zagraża delikatnej skórze dziecka. Ekologiczna formuła i składniki ulegają biodegradacji.

Ekologiczny proszek do prania białych ubranek i pieluch dziecięcych. Naturalne składniki z enzymami optymalnie wybielają jasne tkaniny, zachowując przy tym skuteczność działania także w niskich temperaturach. Dokładnie oczyszczają materiał z zanieczyszczeń i plam, pozostawiając go miękkim i świeżym. Wyjątkowa formuła pozwala zachować biel odzieży na dłużej. Tlenowe środki wybielające są niezwykle delikatne dla skóry i przyjazne dla środowiska. Receptura pozbawiona jest perfum, alergenów oraz konserwantów. Proszek nie wywołuje reakcji alergicznych na delikatnej skórze dziecka. Surowce najwyższej jakości łatwo ulegają biodegradacji, a papierowe opakowanie nadaje się do recyklingu. Nie zawiera fosforanów oraz zawiera zminimalizowaną zawartość zeolitu.

Sposób użycia

Może być stosowany do prania wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Opakowanie o pojemności 660g wystarcza na ok. 11 cykli prania. Segregować pranie według koloru, intensywności zabrudzeń i materiału. Robić pranie na pełnym załadunku pralki. Aby uniknąć użycia zbyt dużej ilości proszku, należy przestrzegać instrukcji dotyczących dawkowania (z boku opakowania). Na 4,5kg prania: w przypadku średnich zabrudzeń użyć 60g (65ml) proszku; w przypadku silnych zabrudzeń użyć ok. 92g (100ml) proszku. W przypadku bardzo twardej wody, należy zwiększyć ilość proszku o ok. 23g (25ml).

Skład INCI

5% lub więcej, ale mniej niż 15%: tlenowe środki wybielające, anionowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, mniej niż 5%: mydło, niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, polikarboksylany.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:660g
Kraj producenta:Czechy
Opakowanie:papier
Cruelty free:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń