Wstecz
Odplamiacz do ubranek dziecięcych, 200 ml

Feel Eco Odplamiacz do ubranek dziecięcych, 200 ml

24,43 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 122 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 122 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,10 zł.

Opis

Odplamiacz do ubranek dziecięcych, 200 ml

Odplamiacz do ubranek dziecięcych Feel Eco delikatna a zarazem skuteczna formuła, która pozbawiona jest szkodliwych substancji dla delikatnej skóry dziecka i środowiska. Naturalne składniki ulegające biodegradacji.

Naturalny odplamiacz do tkanin białych i kolorowych. Skutecznie usuwa plamy z jedzenia, tłuszczu, kosmetyków, błota i trawy. Delikatna formuła stworzona na bazie naturalnych składników nadaje się do odzieży dziecięcej i osób posiadających skórę wrażliwą. Praktyczna butelka z atomizerem pozwala na dokładną aplikację produktu na zabrudzone miejsca. Produkt powstał na bazie naturalnych składników i łatwo ulega biodegradacji. W jego formule nie zastosowano perfum, alergenów i konserwantów.

Sposób użycia

Odpowiednią ilość produktu nanieść przy pomocy atomizera na plamę. Produkt można dodatkowo spienić, a następnie wyprać jak zwykle. Może być stosowany do wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu.

Skład INCI

5% lub więcej, ale mniej niż 15%: anionowe środki powierzchniowe, niejonowe środki powierzchniowe, mniej niż 5%: enzymy, mydło.

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:200 ml
Termin ważności:podany na opakowaniu
Kraj producenta:Czechy
Opakowanie:plastik
Cruelty free:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń