Kategorie

Wyczyść filtr

Maseczki na noc

Pielęgnuj swoją skórę również nocą. Wypróbuj odżywcze maseczki na noc, dzięki którym Twoja cera będzie rano promienna i nawilżona.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Każdy organizm po prawidłowego funkcjonowania potrzebuje odpowiedniej ilości godzin snu. Dzięki temu zyskujemy właściwą koncentrację, regenerujemy siły na kolejny dzień oraz wpływamy pozytywnie na nasze całodzienne samopoczucie. Także dla ciała sen jest idealnym kosmetykiem, choć warto zastosować dodatkowe środki pielęgnacyjne, aby nasze ciało jeszcze lepiej się regenerowało.

Jednym z takich produktów są maseczki na noc. Tego rodzaju maseczki wpływają na skuteczną pielęgnację twarzy kobiety przez całą noc, wtedy skóra twarzy nie tylko odpoczywa, ale również regeneruje się za pomocą wszystkich składników odżywczych zawartych w maseczce na noc.

Jak sen wpływa na skórę?

Kiedy śpimy, śpi także nasza skóra. Wewnętrzne i zewnętrznie odpoczywamy po całym męczącym dniu i regenerujemy siły na dzień następny. Dodatkowo skóra twarzy podczas snu regeneruje się, naprawiając wiele uszkodzonych struktur i tkanek na skórze.

Co jeszcze dzieje się z naszą cerą nocą? Czy cera zmienia się podczas kilku godzin snu? Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Zmienia się znacznie poziom hormonów, zmniejsza się poziom kortyzolu, który jest odpowiedzialny za zaczerwienienia i pojawianie się trądziku także u osób dorosłych. W tym samym czasie rośnie poziom melatoniny, substancji odpowiedzialnej za skuteczną walkę ze zmarszczkami oraz przebarwieniami na skórze twarzy.

W czasie snu skóra naszego ciała odpoczywa, regeneruje się i pobiera wiele aktywnych składników odżywczych, pod warunkiem że zaaplikujemy je naszemu ciału, poprzez zastosowanie odpowiednich kosmetyków. Dlatego właśnie polecane są maseczki na noc dla kobiet, które zmęczone po całym dniu pracy, obarczone wieloma stresującymi sprawami, pragną w nocy zregenerować się nie tylko wewnętrznie, ale także zewnętrzne.

Zastosuj maseczki na noc i wstań z piękną i gładką cerą

Każda kobieta, która codziennie dba o pielęgnacje swojej skóry, wie jak ważna jest również pielęgnacja cery nocą. Często nawilżamy twarz kremem nawilżającym na noc, wpływając w ten sposób zbawienie na zmęczoną cerę. Warto w takiej sytuacji wypróbować maseczki na noc, które należą do jeszcze lepszych produktów kosmetycznych, dzięki którym można regenerować cerę twarzy przez całą noc.

Jeżeli zastosujesz maseczki na noc, twoja cera będzie przez wiele godzin snu chłonąć składniki odżywcze, jakie są zawarte w maseczce i będą stopniowo uwalniać się do skóry. Wygładzenie, nawilżenie, dostarczenie cerze wartościowych składników odżywczych, to tylko niektóre zalety, jakimi wyróżniają się maseczki na noc.

Zobacz również artykuły na blogu, które mogą Cię zainteresować:

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń