Wstecz
Świeca zapachowa - Zimowe Bakalie, 200 g

Yope Świeca zapachowa - Zimowe Bakalie, 200 g

48,99 zł 30% taniej 69,99 zł
Dodaję...

Opis

Świeca zapachowa - Zimowe Bakalie, 200 g

Apetyczny aromat prażonych migdałów, magnetyczny cynamon, kandyzowane pomarańcze i wiórki kokosowe to tylko nieliczne elementy tej magicznej kompozycji zapachów.

Długie i ciemne wieczory, czas spędzany z rodziną i świąteczny klimat potrzebują specjalnej oprawy, gdy w domu roznosi się charakterystyczny aromat Zimowych Bakalii. Przyjemne, pomarańczowo-migdałowe zapachy kosmetyków do mycia i pielęgnacji ciała musiały zostać przeniesione na świecę, aby umożliwić pełne wykorzystanie ich aromaterapeutycznych właściwości. Zapach cynamonu i pomarańczy rozwesela, przywołuje miłe wspomnienia i skojarzenia, a delikatny płomień świecy wzmaga magię świąt.

Wosk sojowy, z którego została wykonana, pozwala na wykorzystywanie jej w zamkniętych pomieszczeniach, nawet takich jak sypialnia, ponieważ emituje niewielką ilość dwutlenku węgla bez kopcenia i dodatkowych toksyn. Sam roztopiony wosk nie parzy, ma niższą temperaturę topnienia niż parafina i dłuższy czas palenia. Jest naturalny i biodegradowalny.

Zalety:

  • 100% naturalny wosk sojowy
  • około 50 godzin palenia
  • ręczne wykonanie
  • bezpieczna dla środowiska
  • brak emisji toksyn i kopcenia

Sposób użycia

Pierwsze rozpalenie świecy powinno trwać minimum trzy godziny. Przed każdym kolejnym użyciem należy przyciąć knot o około pół centymetra. Odpowiednie przycinanie knota i zachowanie czasu palenia sprawia, że świeca pali się równomiernie. Zastosuj się do tych zaleceń aby w pełni korzystać z zalet naszej świecy!

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Czas palenia:do 50 h
Waga:200 g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło
Cruelty free:tak
Wegański:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń