Wstecz
Świeca sojowa Pure - Bezzapachowa, 100 ml

EMHO Świeca sojowa Pure - Bezzapachowa, 100 ml

35,90 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 179 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 179 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,61 zł.

Opis

Świeca sojowa Pure - Bezzapachowa, 100 ml

Delikatność wesoło tańczącego płomyczka w kojącym towarzystwie równomiernie roztopionej tafli wosku…to scenariusz na relaksujący wieczór przy naturalnej świecy o spokojnym, bezzapachowym wydźwięku.

Świeca sojowa PURE została stworzona z myślą o jej elastyczności względem swojej obecności w otoczeniu. W momencie, gdy nachodzi nas nastrój na relaks przy świecy, ale niekoniecznie chcemy łączyć te potrzeby z konkretnym zapachem, możemy postawić na neutralną wersję tego promienistego punktu w naszym otoczeniu.

Neutralność posiada w swoim charakterze możliwość dostosowania się do każdej sytuacji. Nawet jeśli posiadamy swój ulubiony zapach świecy sojowej, to nie zawsze pasuje on na przykład do kolacji, czy do wieczornego relaksu o ustabilizowanym natężeniu wrażeń dla naszych zmysłów.

Bezzapachowa świeca sojowa może być wykorzystywana podczas kąpieli, gdzie jedynym aromatem odziaływującym na nasze zmysły będzie zapach przygotowanej kąpieli o dowolnej liczbie dodatków zapachowych, które dodane są bezpośrednio do wody.

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:100 ml
Termin ważności:nie dotyczy
Nuta zapachowa:odświeżenie
Czas palenia:do 30 h
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń