Wstecz
ShroomMe Lions Mane and Chaga, 45,5 g

Health Labs Care ShroomMe Lions Mane and Chaga, 45,5 g

78,52 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 392 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 392 co daje Ci rabat na następne zamówienie 3,53 zł.

Opis

ShroomMe Lions Mane and Chaga, 45,5 g

Składniki suplementu diety ShroomMe Lion’s Mane & Chaga to adaptogeny, które zwiększają zasoby organizmu do walki z różnymi stresorami, wspomagają witalność, pracę mózgu i działają na niego ochronnie oraz wzmacniają odporność.

Soplówka jeżowata, czyli Lion’s Mane jest grzybem, który posiada najbardziej udokumentowane działanie wspierające pracę mózgu. Obecnie możemy posiłkować się dziesiątkami badań, które wskazują na jej neuroprotekcyjne właściwości, wspieranie koncentracji i wyostrzanie umysłu.

Chaga to grzyb witalny, który możemy spotkać również w Polsce w postaci brzozowej narośli. Od stuleci była stosowana jako ogromny rezerwuar prozdrowotnych związków i antyoksydantów.

Ze względu na ilość procesów energetycznych, jaka ma miejsce w mózgu i wrażliwość komórek nerwowych na uszkodzenia - ten narząd bardzo ich potrzebuje.

Moją największą pasją jest neurobiologia oraz naturalne związki wspierające działanie organizmu, w szczególności mózgu. Połączenie soplówki jeżowatej z chagą, które zastosowaliśmy w suplemencie diety ShroomMe Lion’s Mane & Chaga działa idealnie w kontekście wsparcia układu nerwowego - usprawnia jego funkcjonowanie i na długo utrzymuje w dobrej kondycji.

Badania naukowe potwierdzają działanie poprawiające koncentrację i pamięć poprzez wzrost stężenia czynnika wzrostu nerwów. Soplówka jeżowata działa neuroprotekcyjnie i antyoksydacyjnie. Wspiera funkcje poznawcze i nastrój, korzystnie wpływa na syntezę neuroprzekaźników. Chaga działa antyoksydacyjnie i chroni neurony przed uszkodzeniem.

Zalecana dzienna porcja:

1 miarka (500 mg), 1‑3 razy dziennie - jako dodatek do kawy, herbaty lub innego napoju (nie dodawać do wrzącej wody)

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opakowanie zawiera 90 miarek.

Skład:

Suchy ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Bull.) Pers.) DER 15:1, suchy ekstrakt z błyskoporka podkorowego (Inonotus obliquus (Ach. ex Pers.) Pilát ) zawierający 40% polisacharydów DER 15:1, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

ShroomMe

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:45,5 g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło, papier, aluminium
Cruelty free:tak
Wegański:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń