Wstecz
Świeca sojowa Słodki Piernik, 100 ml

EMHO Świeca sojowa Słodki Piernik, 100 ml

39,90 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 199 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 199 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,79 zł.

Opis

Świeca sojowa Słodki Piernik, 100 ml

Zapach ten jest dość mocno ukierunkowany w stronę korzennego oraz wytrawnego smaku ciastka, które bardzo często wisi na choince i zostaje tam w większości przypadków aż do momentu procesu jej rozebrania.

W naszym wachlarzu zapachów zawsze chcieliśmy proponować coś, co będzie pasowało do wybranych okazji i trafnych punktów pod kątem chwili.  Biorąc pod uwagę ten fakt, stworzyliśmy punkt w naszej ofercie, który jest czystą esencją świąt. Zapach ten jest połączeniem słodkiej i delikatnie wytrawnej kompozycji, która doskonale odnajdzie się w przedświątecznym zawirowaniu oraz w tym docelowym okresie świątecznym.

Nasza piernikowa wersja świecy z wyjątkiem wcześniej wspominanych ciężkich i wytrawnych nut, została wzbogacona o słodki zapach karmelu, który został połączony z dodatkiem kilku innych słodkich i świątecznych zapachów, za których sprawą, obecnie możemy zaoferować zupełnie nową oraz według nas wyjątkową wersję słodkiego, świątecznego piernika, który od teraz może kojarzyć się bardziej ze słodyczą niż z wytrawnym, korzennym zapachem.

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:100 ml
Termin ważności:nie dotyczy
Nuta zapachowa:jedzenie i przyprawy, edycja świąteczna
Czas palenia:do 30 h
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń