Wstecz
Świeca sojowa Ciasto czekoladowe, 100 ml

EMHO Świeca sojowa Ciasto czekoladowe, 100 ml

39,90 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 199 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 199 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,79 zł.

Opis

Świeca sojowa Ciasto czekoladowe, 100 ml

Słodycz i delikatność mlecznej czekolady w połączeniu z jej deserową wersją to dosłownie eksplozja przyjemności dla naszego zmysłu węchu pod kątem spełnienia potrzeby odczucia słodkiego zapachu.

Nasza świeca sojowa jest dosłowną esencją takiego ,,mokrego’’, zalanego dodatkową warstwą czekoladowej polewy ciasta brownie, które zawiera wszystko to, czego możemy się spodziewać po zapachu ciasta czekoladowego. Wysoka słodycz tego zapachu jest skierowana do osób, które preferują słodkie oraz deserowe aromaty w bardzo prostolinijnym tego słowa znaczeniu. Według naszej opinii obecność tego zapachu jest idealnym punktem ocieplenia atmosfery w pomieszczeniu oraz metaforą słodkiej, deserowej woni, która unosi się po całym domu podczas pieczenia ciasta czekoladowego.

Do naszego tajnego przepisu na bardzo aromatyczne ciasto czekoladowe wykorzystaliśmy w głównej mierze czekoladę mleczną, biała oraz deserową. Cała reszta jest niestety objęta bardzo ścisłą tajemnicą, ale wydaje nam się, że te 3 składniki są najważniejszymi elementami całej naszej kompozycji, które potrafią zobrazować jej zapachowy charakter.

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:100 ml
Termin ważności:nie dotyczy
Nuta zapachowa:jedzenie i przyprawy, edycja świąteczna
Czas palenia:do 30 h
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń