Wstecz
Świeca sojowa - Palo Santo z kryształem, 120 ml

Soy Witch Świeca sojowa - Palo Santo z kryształem, 120 ml

44,00 zł
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 220 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 220 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,98 zł.

Opis

Świeca sojowa - Palo Santo z kryształem, 120 ml

Zapraszamy Cię na kolejną przygodę ze świecami Soy Witch! Dopiero po wypaleniu świeczki do samego denka odkryjesz, jaką niespodziankę dla Ciebie przygotowaliśmy!

W limitowanej kolekcji świeczek Palo Santo w ciemnym szkle zaczarowaliśmy specjalnie wyselekcjonowane minerały. Odpalając tę sojową świeczkę, nie wiesz, jaki kryształ kryje się w jej wnętrzu. Będzie to niespodzianką, dopóki nie wypalisz jej prawie do końca! Zacznij przygodę z tajemniczymi świeczkami Palo Santo i zbierz swoją kolekcję kryształów.

Do każdej świeczki dołączamy zapieczętowaną kartę z opisem, jaki minerał znajduje się w jej wnętrzu. Postaraj się wytrzymać i otworzyć ją dopiero, gdy zobaczysz kryształ w świecy – niech to będzie niespodzianką!

Stworzyliśmy także wyjątkową czarno-złotą błyszczącą etykietę z motywem minerałów. Wypróbuj koniecznie i zobacz, jaki minerał jest Tobie przeznaczony!

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:120 ml
Termin ważności:nie dotyczy
Czas palenia:do 20 h
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło
Cruelty free:tak
Wegański:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń