Wstecz
Świeca sojowa - Kocie Łapki, 250 ml

Soy Witch Świeca sojowa - Kocie Łapki, 250 ml

59,00 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 295 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 295 co daje Ci rabat na następne zamówienie 2,66 zł.

Opis

Świeca sojowa - Kocie Łapki, 250 ml

Tworząc zapach psich łapek czuliśmy, że za chwilę przyjdzie pora na kocie. W końcu nie od dziś wiedźmy kojarzone są z kotami. Oto i jest – świeczka sojowa dla tych, którzy mają kota na punkcie kotów!

Koty są troszkę bardziej skomplikowane niż psy, więc aby stworzyć idealny zapach, korzystaliśmy z Waszej pomocy. Jaki był tego efekt?

Z Waszych sugestii wynikło, że łapki kotów pachną przede wszystkim jak świeże pranie, ciepłe swetry i poduszki. Nie da się ukryć, że taki opis zadziałał na nasze zmysły i tak, na podstawie Waszych odczuć, stworzyliśmy zapach kocich łapek. Mamy nadzieję, że zarówno Wy, jak i Wasze kociaki, zachwycicie się tym aromatem!

Choć część z Was twierdzi, że koty pachną drzewem, skoszoną trawą, mchem – to jednak postanowiliśmy, że nasza świeczka sojowa będzie odzwierciedlała bardziej zapach kotka chowającego się w pościeli niż charakternego dachowca.

Kociary i kociarze z pewnością wiedzą, jaki urok ma w sobie leżakowanie z ukochanym zwierzakiem – my te uczucia zaczarowaliśmy w świeczce.

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:250 ml
Termin ważności:nie dotyczy
Czas palenia:do 40 h
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło
Cruelty free:tak
Wegański:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń