Wstecz
Ekologiczne, wegańskie tabletki do zmywarki, 25 szt.

Sonett Ekologiczne, wegańskie tabletki do zmywarki, 25 szt.

32,70 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 163 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 163 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,47 zł.

Opis

Ekologiczne, wegańskie tabletki do zmywarki, 25 szt.

Skuteczne w walce z brudem. Perfekcyjnie myją, usuwając nawet zaschnięty tłuszcz. Pozostawiają naczynia lśniące i bez smug. Nie zawierają szkodliwych substancji. W 100% biodegradowalne.

Ekologiczne tabletki to świetna alternatywa dla chemicznych odpowiedników, ponieważ łączą skuteczność z dbałością o środowisko naturalne. Specjalnie dobrane składniki oczyszczają naczynia z nagromadzonych resztek. Dzięki sodzie wegańskie tabletki efektywnie usuwają tłuszcz i przypalenia, a zawarty cytrynian zapobiega powstawaniu kamienia. Nadwęglan sodu zapewnia optymalne działanie nawet w niskich temperaturach, co wpływa na oszczędność energii, wody, a także zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska wodnego.

Nie zawierają szkodliwych fosforanów czy chloru. Ulegają całkowitej biodegradacji. Produkt nadaje się wyłącznie do zmywarek z ustawianym zmiękczaniem wody. Nie wymagają wyciągnięcia z folii.

Działanie:

  • skutecznie usuwają brud i tłuszcz
  • zapobiegają matowieniu naczyń

Zalety:

  • nie zawierają chloru, fosforanów, enzymów i środków zapachowych
  • w 100% biodegradowalne
  • produkt wegański wpisany na listę Vegan Society
  • certyfikaty EcoGarantie i EcoControl

Uwaga:

1. Wyłącznie do zmywarek z ustawialnym zmiękczaniem wody: należy ustawić regulator tak jakby woda była o jeden przedział twardsza niż jest w rzeczywistości. Należy zadbać o wystarczającą ilość soli regenerującej w zmiękczaczu wody.
2. Tabletki nie nadają się do srebra, kryształów i ręcznie malowanej porcelany.

Sposób użycia:

Przeciętnie zabrudzone naczynia: 1 tabletka na jedno zmywanie. Mocno zabrudzone naczynia: 2 tabletki na jedno zmywanie.
Ważne dla optymalnej skuteczności zmywania: Należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce tak, jakby woda była o jeden przedział  twardsza, niż  jest   w rzeczywistości. Przykład: dla wody o stopniu twardości II (8.4–14° dH/ 15–25° fH), należy ustawić zmiękczacz na stopień III (>14° dH / >25° fH). Należy uwzględnić wskazówki zawarte w instrukcji obsługi zmywarki. Należy także zadbać o to, by w odpowiednich przegródkach  zawsze była wystarczająca ilość soli regenerującej i nabłyszczacza.

Skład zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 648/2004:

>30% cytryniany; 15-30% soda; 5-15% nadwęglan sodu, krzemiany, wodorowęglan sodu; 1-5% sól sodowa kwasu poliasparaginowego, sól sodowa kwasu iminodibursztynowego, tenzydy anionowe (sulfonowany olej rycynowy), niejonowe tenzydy cukrowe; < 1% olej rzepakowy*.                       
* z kontrolowanych upraw ekologicznych

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Sztuk w opakowaniu:25
Kraj producenta:Niemcy
Opakowanie:papier
Wegański:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń