Wstecz
Odplamiacz do tkanin, 900 g

Feel Eco Odplamiacz do tkanin, 900 g

32,61 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 163 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 163 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,47 zł.

Opis

Odplamiacz do tkanin, 900 g

Ekologiczny odplamiacz i wybielacz do stosowania z proszkiem do prania oraz samodzielnie do różnych rodzajów tkanin.

Biodegradowalna formuła odpowiada standardom najbardziej wymagających ekologicznych gospodarstw domowych, ponieważ składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego w produkcie rozkładają się na sodę, tlen i wodę. Odplamiacz dba o tkaniny, usuwając plamy z wina, kawy i herbaty za pomocą czystego tlenu oraz pomagając pozbyć się śladów krwi, trawy i tłuszczu. Jasne ubrania są odświeżone i nie szarzeją, gdy stosujemy 1-2 łyżki do każdego prania, a kolorowe nie tracą na intensywności przy sporadycznym stosowaniu. Szczególnie uporczywe plamy najlepiej usuwać dodając odplamiacz (1-2 łyżki) do gorącej wody i zostawiając ubrania na noc w roztworze, a następnie piorąc jak zwykle.

Środek jest również skuteczny jako udrażniacz do rur, ponieważ może usuwać nagromadzony brud i resztki jedzenia, gdy zastosujemy 1-2 łyżki odplamiacza zalane filiżanką ciepłego octu. Można także dodawać łyżkę proszku do wody z płynem do naczyń lub ½ łyżki do proszku do zmywarek, aby usunąć uporczywe plamy z ceramiki.

Działanie:

  • usuwa trudne plamy
  • zapobiega szarzeniu białych tkanin
  • nie uczula i nie podrażnia skóry
  • może być stosowany do udrażniania rur
  • redukuje przebarwienia naczyń

Zalety:

  • odpowiedni do białego i kolorów
  • biodegradowalny i cruelty-free
  • nie zawiera chloru
  • posiada wiele zastosowań

Sposób użycia:

Odplamiacz do stosowania razem z proszkiem do prania, może być też stosowany miejscowo przed praniem w przypadku wyraźnych i szczególnie opornych plam. Do pojemnika na proszek dodać 1-2 łyżki odplamiacza. Można stosować do namaczania silnie zabrudzonego prania - dodać 1-2 łyżki odplamiacza do gorącej wody, pozostawić zabrudzone tkaniny na noc w wodzie. Następnie po jej wylaniu prać jak zawsze. Może być stosowany na tkaniny kolorowe, zaleca się jednak, aby odplamiacz nie był używany w ten sposób przez dłuższy czas.

Skład:

Zawiera: 30% lub więcej: środki wybielające na bazie tlenu, mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, kompozycja zapachowa.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:900 g
Kraj producenta:Czechy
Opakowanie:papier
Cruelty free:tak

Dlaczego warto?

Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń