Kategorie

Wyczyść filtr

Biocosmetics kwasy kosmetyczne

Poznaj profesjonalne kwasy kosmetyczne Biocosmetics. Charakteryzują się niezwykłą skutecznością w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Kwasy kosmetyczne na twarz to rozwiązania charakteryzujące się dużą skutecznością, nic więc dziwnego, że cieszą się równie dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Ich umiejętnie stosowanie może wyeliminować wszystkie problemy, z jakimi zmaga się skóra wzmacniając ją i odżywiając. Nietrafiony wybór może jednak prowadzić do podrażnień i to właśnie ich najczęściej obawiają się osoby, które sięgają po rozwiązania tego typu. Wyróżnia się głównie podział kwasów na: kwasy AHA, kwasy BHA oraz kwasy PHA.

Biocosmetics kwasy kosmetyczne to imponująca kolekcja kwasów przeznaczonych do stosowania w domu. Składają się na nią zarówno tak popularne produkty, jak kwas glikolowy, kwas salicylowy, jak i kwas kojowy – mniej znany, ale wysoko ceniony choćby ze względu na to, że jest w stanie rozjaśniać przebarwienia i blizny nawilżając skórę i działając antybakteryjne. Osoby, które zaczynają dopiero swoją przygodę z kwasami kosmetycznymi Biocosmetics mogą zaopatrzyć się także w kompletne zestawy do peelingu kwasem, w skład których wchodzi również neutralizator i serum.

Bez względu na to, który z kwasów kosmetycznych Biocosmetics wybierzemy, możemy liczyć nie tylko na delikatne, ale skuteczne złuszczanie martwego naskórka, ale także na znakomite nawilżenie i wygładzenie skóry. Kwasy nie mają sobie równych także wtedy, gdy skóra wymaga ujędrnienia, a zmarszczki – zmniejszenia ich widoczności. Kwasy kosmetyczne są bezpieczne nawet w odniesieniu do tej skóry, która wymaga szczególnie delikatnych działań.

Pełną ofertę kwasów kosmetycznych w Triny znajdziesz tutaj: https://triny.pl/315-kwasy-kosmetyczne. Jeżeli szukasz więcej informacji o stosowaniu kwasów w domu, przeczytaj: Kwasy kosmetyczne w domowej pielęgnacji skóry – co powinnaś o nich wiedzieć? oraz Kosmetyki z kwasami, które warto wypróbować.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń