Kategorie

Wyczyść filtr

Apis kwasy kosmetyczne

Wypróbuj wysokiej jakości kwasy kosmetyczne od Apis. W ofercie m.in. kwas azelainowy, glikolowy, migdałowy a także kosmetyki łagodzące po kwasach.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Kwasy kosmetyczne to stosunkowo nowe, ale zyskujące na popularności rozwiązanie cenione wysoko ze względu na jego dobroczynny wpływ na ludzką skórę. Dzieli się je na trzy podstawowe grupy: kwasy AHA, kwasy BHA oraz kwasy PHA. Te o naturalnym pochodzeniu są pozyskiwane przede wszystkim z owoców oraz innych roślin, choć nie brakuje także takich, które pozyskuje się z mleka.

Apis kwasy kosmetyczne to propozycja dla wszystkich tych osób, które już od dłuższego czasu zastanawiają się nad tym, czy nie przetestować tego rozwiązania. Wielu z nich na przeszkodzie staje lęk przed podrażnieniem skóry. Rozwiązania pod szyldem Apis to w takim przypadku strzał w dziesiątkę. Nie tylko oczyszczają pory, ale również ograniczają ryzyko powstawania grudek, krost i zaskórników, mają działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, a do tego poprawiają jędrność skóry. Są też nieocenione wtedy, gdy dąży się do poprawy jej kolorytu.

Oferta przygotowana przez Apis jest rozbudowana. Kupujący mogą sięgać zarówno po kwas glikolowy i kwas migdałowy, jak i po kwas ferulowy o wysokim stężeniu. Za każdym razem mają przy tym pewność, że są to propozycje idealnie sprawdzające się bez względu na rodzaj skóry, a tym samym nadające się znakomicie do domowej pielęgnacji. Kwasy kosmetyczne Apis są nie tylko skuteczne, ale również bardzo bezpieczne.

Pełną ofertę kwasów kosmetycznych w Triny znajdziesz tutaj: https://triny.pl/315-kwasy-kosmetyczne. Jeżeli szukasz więcej informacji o stosowaniu kwasów w domu, przeczytaj: Kwasy kosmetyczne w domowej pielęgnacji skóry – co powinnaś o nich wiedzieć? oraz Kosmetyki z kwasami, które warto wypróbować.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń