Zestaw mydło + żel - Zimowy rarytas Yope
Szczegóły
Pojemność: | 400 ml, 500 ml |
Termin ważności: | podany na opakowaniu |
Sztuk w opakowaniu: | 2 |
Kraj producenta: | Polska |
Opakowanie: | plastik, papier, mieszane |
Dlaczego warto?
Ekspresowa wysyłka
Opcja darmowej dostawy
Gwarancja Triny
Bezpieczne płatności
Każde zamówienie obejmuje także:
Wsparcie przez email lub telefon
Odpowiednie zabezpieczenie produktów
Słodką przekąskę na osłodę dnia
Więcej informacji
Zestaw mydło + żel - Zimowy rarytas Yope słodko pachnący zimowy zestaw myjący do rąk i ciała dla kochających naturalne kosmetyki i maślane ciasteczka z rodzynkami.
Kosmetyki myjące są niezbędne w każdym domu i sprawdzą się w każdej łazience. Mycie rąk, ciała i włosów to podstawowe czynności, które wykonujemy dla własnej higieny, ale gdy są również pachnące i zachęcające w stosowaniu, to obowiązek zamienia się w czystą przyjemność. Taki właśnie jest zestaw Zimowy Rarytas z mydłem i żelem. Kosmetyki delikatnie myją skórę, oczyszczają z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, pielęgnują i nie pozwalają na przesuszenie, a do tego obłędnie pachną! Słodkie ciasteczka maślane z rodzynkami to tajna broń w walce z brudnymi rękami nawet największych urwisów, które o wiele chętniej sięgną po tak pachnące mydło.
Alantoina, pantenol i gliceryna nawilżają, wygładzają i zmiękczają skórę, kojąc drobne podrażnienia i zimowe uczucie suchości. Przyjazne skórze pH żelu pod prysznic i łagodne roślinne substancje myjące umożliwiają jego stosowanie także do skóry głowy i włosów.
Działanie
- łagodnie oczyszczają
- nie powodują przesuszenia
- przywraca skórze zdrowy wygląd
- łagodzi i pielęgnuje naskórek
Zalety
- 98% składników pochodzenia naturalnego
- niski stopień przetworzenia surowców
- odpowiedni do skóry suchej i wrażliwej
- słodki ciasteczkowy zapach
- wygodne opakowanie z pompką
Skład INCI
Mydło: Aqua, Coco Glucoside, Coco Betaine, Glycerin, Xanthan Gum, Parfum, Glyceryl Oleate, Levulinic Acid, Citric Acid, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Allantoin, Panthenol, Myristica Fragrans Fruit Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Coumarin.
Żel: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Betaine, Sorbitol, Disodium Cocoamphodiacetate, Potassium Lactate, Sodium Cocoyl Glutamate, Parfum, Levulinic Acid, Citric Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Sodium Anisate, Allantoin, Panthenol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Myristica Fragrans Fruit Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Coumarin.