Wstecz
LastTissue - Wielorazowe chusteczki z bawełny organicznej w brzoskwiniowym etui, 6 szt.

LastObject LastTissue - Wielorazowe chusteczki z bawełny organicznej w brzoskwiniowym etui, 6 szt.

57,42 zł
Cena początkowa: 76,56 zł -25%
Najniższa cena w okresie 30 dni, przed promocją: 76,56 zł
Dodaję...

Opis

LastTissue - Wielorazowe chusteczki z bawełny organicznej w brzoskwiniowym etui, 6 szt.

Sześć chusteczek wielokrotnego użytku zapakowanych w etui z silikonu medycznego. Kolor brzoskwiniowy etui symbolizuje Lisa Darwina, zagrożonego wyginięciem.

Męczy Cię alergia? A może boisz się sezonu przeziębień? W swojej wyobraźni widzisz już ten stos chusteczek? A może w ciągu dnia chcesz poprawić makijaż, a wizja szorstkiej chusteczki nie jest najprzyjemniejsza?

LastTissue to produkt, który jest idealnym rozwiązaniem. Po co wybierać chusteczki wielokrotnego użytku? Każdego roku w samych Stanach Zjednoczonych wycina się 22 000 drzew i zużywa 26 milionów litrów wody tylko do produkcji chusteczek! A co z resztą świata? Statystyki są przerażające.

Wydmuchując nos w chusteczkę LastTissue, zamiast wersji jednorazowej, oszczędzasz za każdym razem do 2 litrów wody. Produkcja LastTissue wymaga też 3 razy mniej energii, co pozwala zaoszczędzić kilka ton zasobów na całym świecie. Każdego dnia więcej niż 41 milionów drzew jest ścinanych, a przemysł papierniczy i celulozowy jest trzecim co do wielkości przemysłowym emitentem gazów cieplarnianych. Nasza rosnąca świadomość ekologiczna może przyczynić się nie tylko do Twoich oszczędności, ale pozwoli uchronić zagrożone gatunki przy życiu.

Ważne również jest to, że LastTissue to produkt odpowiedni dla niemowląt (bardzo ważne podczas kataru!) i większych dzieci. Koniec z wysypką i podrażnieniem nosa z powodu grubych i szorstkich chusteczek czy ręczników.

Wybierz chusteczki wielorazowe i uratuj kilka drzew! Rezygnując z jednorazówek, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale też pokażesz swoim dzieciom, jak zadbać o siebie i ziemię, abyśmy mogli się nią cieszyć jak najdłużej.

Zalety:

  • produkt zawiera aż 6 chusteczek wielokrotnego użytku
  • każdą chusteczkę można prać aż 520 razy!
  • w zestawie znajduje się silikonowe etui - dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych
  • jedno opakowanie chusteczek zastępuje 3000 sztuk zwykłych jednorazowych chusteczek higienicznych
  • łatwa dezynfekcja
  • oszczędzasz pieniądze i dbasz o środowisko
  • każda chusteczka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny z certyfikatem GOTS
  • małe opakowanie idealne do torebki czy plecaka

Sposób użycia:

Wyjmij czystą chusteczkę przez szczelinę w dolnej części etui, użyj jej, a następnie otwórz etui i włóż ją do górnej części przeznaczonej na zużyte chusteczki, oddzielonej silikonową barierą. W ten sposób zepchniesz pozostałe czyste chusteczki w dół, czyniąc je gotowymi do użycia. Kiedy wyciągniesz ostatnią, szóstą chusteczkę to znaczy, że czas na upranie Twojego zestawu chusteczek.

Czyszczenie:

Każdą chusteczkę możesz prać 520 razy w temperaturze 60℃. Natomiast silikonowe etui włóż do zmywarki lub umyj ciepłą wodą.

Skład:

chusteczki: 100% bawełna z certyfikatem GOTS

opakowanie: 100% silikon medyczny

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Sztuk w opakowaniu:6
Kraj producenta:Dania
Opakowanie:papier
Cruelty free:tak
Wegański:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń