Wstecz
Vietnam Tea (zielona) - wietnamska organiczna zielona herbata, 40 g

Brown House & Tea Vietnam Tea (zielona) - wietnamska organiczna zielona herbata, 40 g

23,00 zł 8% taniej 25,00 zł
Dodaję...

Opis

Vietnam Tea (zielona) - wietnamska organiczna zielona herbata, 40 g

Liściasta zielona herbata z Wietnamu z najstarszych istniejących na świecie odmian krzewów herbacianych. Perła wśród wietnamskich herbat – niezwykle aromatyczna, delikatna, ale wyrazista, o oryginalnym smaku.

Kraftowa zielona herbata wietnamska to źródło jednego z najciekawszych naparów, który od niedawna zyskuje sławę wśród miłośników tego napoju. Dzięki temu, że drzewa herbaciane, rosnące w górzystych regionach Wietnamu, mają wyższy pień i większe liście, niż rośliny w innych częściach świata, inne są też walory smakowe wytwarzanych z nich herbat. Naprawdę warte odkrycia! 

Zielona herbata pochodząca z Wietnamu to odzwierciedlenie rozwijanej od kilku tysięcy lat tradycji. Herbaciane drzewa rosną głównie w północno-wschodnim, górzystym regionie kraju, co ma istotny wpływ na właściwości oraz smak i zapach tamtejszych herbat. Duże liście wietnamskiej herbaty często parzy się świeżo po zerwaniu, a taki napój to jeden z elementów kultywowanej od lat tradycji – do tego stopnia, że doczekał się swojej komercyjnej, zamkniętej w puszkach wersji. Nasza kraftowa herbata to wersja suszona – równie wyjątkowa i bardzo oryginalna w smaku.

Wyrazisty, kwiatowo-cytrusowy aromat to obietnica smaku tej kraftowej herbaty. Początkowo lekko cierpka, stopniowo łagodnieje i delikatnie rozpływa się przechodząc w delikatne, orzechowe nuty.

Cechy:

  • źródło dużych ilości antyoksydantów – głównie z grupy polifenoli, które zapobiegają powstawaniu wolnych rodników, a więc działają przeciwstarzeniowo
  • wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn
  • pozytywnie wpływa na regulację ciśnienia krwi
  • łagodnie uspokaja

Sposób parzenia:

1 łyżeczka, 180 ml wody o temperaturze 95°C, parzyć od 3-4 minut. 

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:40 g
Herbaty i napoje:herbaty zielone
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń