Wstecz
Zestaw herbat - Tea Collage starter, 4 x 15 g

Brown House & Tea Zestaw herbat - Tea Collage starter, 4 x 15 g

32,20 zł 8% taniej 35,00 zł
Dodaję...

Opis

Zestaw herbat - Tea Collage starter, 4 x 15 g

Zestaw TEA COLLAGE to paleta czterech herbat oraz mieszanek oraz bawełniana torebka do zaparzania. Świetna opcja na spróbowanie różnych kompozycji w wygodnej formie lub na ciekawy prezent.

Zestaw zawiera: 

  • Rosalba 15g

  • Fede 15g

  • Tilsa 15g

  • Luu 15g

  • Bawełniana torebka do zaparzania

Blend ROSALBA

czyli czarna herbata z płatkami róży to historia o siostrzeństwie. Zarówno herbata jak i róża rosną niedaleko siebie, w tym samym kompleksie BIO ogrodów Da Zhang Shan. Być może dlatego ich smaki tak perfekcyjnie się uzupełniają. Ich wzajemne przenikanie pozwala poczuć głębię smaku i otulić się przyjemnym, kojącym różanym aromatem. Po zbiorach świeże płatki róż mieszane są z herbatą, która pochłania, uwalniane przez kwiaty, olejki eteryczne. Proces ten trwa kilka godzin, po czym mieszanka ta jest następnie ponownie dokładnie suszona, aby olejek różany nie wyparował. Jest to tradycyjna, chińska metoda aromatyzacji herbaty kwiatami. Sama natura! Bez dodatków i aromatów! 

Blend TILSA

czyli rooibos, którego popularność w ostatnich latach rośnie, występuje tutaj w ciekawym towarzystwie łupin kakaowca, liści miodokrzewu i aromatycznych przypraw korzennych. Gorzki kakaowiec oraz przyprawy doskonale współgrają ze słodką suszoną skórką pomarańczy oraz słodko-kwaśnym rooibosem. Ta kraftowa herbatka ma wyjątkowo bogaty i złożony smak oraz niesamowicie pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie.

Blend LUU

czyli zielona herbata z trawą cytrynową. Odważnie połączyliśmy nietypowe składniki i stworzyliśmy mieszankę, która zaskakuje oryginalnym smakiem i zapachem  Lekka zielona herbata, delikatnie wyczuwalna cytrusowa, lekko kwaskowa nuta trawy cytrynowej, intensywny imbir oraz szczypta słodyczy od lukrecji. To nietypowe połączenie sprawia, że blend Luu smakuje głęboko, cytrynowo-ostro-słodko. Wszystkie smaki są perfekcyjnie wyważone i współgrają ze sobą idealnie.

Blend FEDE

czyli włoski temperament zamknięty w ekologicznym opakowaniu. Tylko prawdziwy olej z włoskiej pomarańczy bergamoty nadaje czarnej herbacie ten niepowtarzalny aromat i smak. My postawiliśmy na jego szczodrą porcję i lekko podkręciliśmy dodając słoneczne płatki nagietka. 

Bawełniana torebka do zaparzania herbaty

Torebka wykonana jest z 100% bawełny, niefarbowana. Możemy używać jej wielokrotnie, ograniczając przy tym ilość odpadów. Torebkę wystarczy przepłukać i zostawić do wyschnięcia lub od razu użyć ponownie. Przymocowany sznureczek ułatwia zaparzanie, łatwo się otwiera, zamyka oraz wyciąga z kubka lub dzbanka. Po zaparzeniu herbaty wyciągamy torebkę, wysypujemy zawartość, przepłukujemy i jest gotowa do ponownego użycia. I co najważniejsze - nie zmienia smaku herbaty!

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:4 x 15 g
Herbaty i napoje:herbaty zielone, herbaty czarne, mieszanki ziół i przypraw, herbata ziołowa
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń