Wstecz
Aloesowy zestaw wakacyjny

Equilibra Aloesowy zestaw wakacyjny

61,63 zł
Cena początkowa: 91,99 zł -33%
Najniższa cena w okresie 30 dni, przed promocją: 61,63 zł
Dodaję...

Opis

Aloesowy zestaw wakacyjny

Praktyczne minikosmetyki, które możesz zabrać do samolotu! Zawiera kremy do opalania oraz mleczko niezbędne dla skutecznej ochrony skóry i zdrowej opalenizny.

Niezbędnik w każdej podróży! W transparentnej małej kosmetyczce mieszczą się wodoodporne kremy do opalania oraz mleczko po opalaniu. Ich zadaniem jest zwiększenie ochrony skóry podczas nadmiernej ekspozycji słonecznej. Chronią zarówno przed promieniowaniem UVA i UVB, jak i promieniowaniem podczerwonym IR. Zawierają specjalny kompleks PROSUN-UV oraz olej z marchwi, dzięki którym zapobiegają fotostarzeniu skóry, zapewniają zdrową i równomierną opaleniznę o pięknym złotym odcieniu, a jednocześnie skutecznie pielęgnują skórę.

Zestaw zawiera:

Dla codziennej ochrony lub podczas plażowania stosuj kremy do opalania, których poziom ochrony możesz dobrać do swoich potrzeb: do wyboru masz SPF 30 (średnia ochrona, średnio przez 7 godzin) oraz SPF 50 (bardzo wysoka ochrona, powyżej 12 godzin). Ulgę skórze po opalaniu przyniesie mleczko, które skutecznie nawilża, regeneruje oraz koi podrażnioną skórę. Wszystkie kosmetyki są w rozmiarze „travel size”, a więc można je zabrać na pokład samolotu, są wodoodporne i zawierają aż 40% aloesu.

Pokaż cały opis

Cechy

Cera:do wszystkich typów skóry
Termin ważności:podany na opakowaniu
Spf:30-50
Kraj producenta:Włochy
Zużyć w ciągu:12 miesięcy od otwarcia
Opakowanie:plastik
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń