OFiga Demaskator
Opis
Demaskator
Pomaga zmyć makijaż samą wodą, bez użycia kosmetyków. Jest miękki, doskonały dla delikatnej skóry i hipoalergiczny.
Demaskator to hipoalergiczna, miękka i przyjemna w użyciu “poduszeczka” stworzona do demakijażu bez konieczności stosowania kosmetyków. Specjalne włókna demaskatora pomagają usunąć makijaż samą wodą, nie podrażniając przy tym nawet wrażliwej i delikatnej skóry. Po użyciu demaskator wystarczy uprać (wystarczy do tego ciepła woda i mydło) i wysuszyć, po czym można użyć go jeszcze około 200 razy. Demaskator dostępny jest w trzech kolorach.
Biały ADEPT zawiera dodatek włókna kapokowego i jest niezwykle uniwersalny. Można go używać do zmywania lekkiego makijażu wykonanego kremem BB lub kosmetykami mineralnymi.
Kremowy demaskator EKSPERT zawiera domieszkę mocniejszych włókien pszenicy, dzięki czemu doskonale radzi sobie ze zmywaniem zwykłego i średniego makijażu.
MISTRZ to demaskator w czarnym kolorze. Zawiera dodatek czarnych włókien węglowych, które doskonale usuwają ciężki, wieczorowy, a nawet ślubny makijaż.
Działanie i zalety:
- usuwa makijaż
- nie wymaga stosowania kosmetyków
- nie podrażnia skóry
- miękki i przyjemny w użyciu
- dostępny w trzech kolorach z domieszką różnego rodzaju włókien
- przeznaczony do zmywania każdego rodzaju makijażu
- produkt wielokrotnego użycia
- wystarcza na około 200 użyć
- przyjazny dla środowiska
- łagodny dla skóry
- hipoalergiczny
- łatwy do utrzymania w czystości
- wspiera trend zero waste
Sposób użycia:
Zwilż Demaskator ciepłą wodą, przyłóż go do skóry na kilka sekund. Zmyj makijaż delikatnymi, kolistymi ruchami. Po wykonanym demakijażu, umyj Demaskator zwykłym, szarym mydłem, wypłucz i odwieś do wyschnięcia – niebawem będzie ponownie gotów do pracy!
Cechy
Cera: | do wszystkich typów skóry |
Termin ważności: | nie dotyczy |
Kraj producenta: | Polska |
Cruelty free: | tak |