Kategorie

Wyczyść filtr

Fitocosmetic henna do włosów

Trudno o drugi tak dobrze znany naturalny kosmetyk. Henna – bo właśnie o niej mowa – chętnie stosowana jest przez kobiety na całym świecie. Henna Fitocosmetic to produkt, który polecić można wszystkim paniom stawiającym na kosmetyki od znanych, cenionych producentów bazujących na naturalnych składnikach.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Marka wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kobiet o różnym typie urody, kolorze włosów i oczu. Dlatego w swojej ofercie posiada hennę w różnych kolorach. Panie mogą postawić między innymi na czekoladową, karmelową, klasyczną, a nawet miedziano – rudą. Fitocosmetic to gwarancja nie tylko doskonałego efektu, ale również dobrego wpływu henny na włosy. Wszystko dlatego, że producent ten stawia na zbawienne dla kondycji włosów dodatki. Wspomnieć wystarczy olejek łopianowy, który między innymi poprawia krążenie w skórze głowy, sprawiając, że cebulki włosów są zdecydowanie lepiej odżywione.

Jeśli szukasz henny, która w pełni Cię zadowoli, zapewniając głęboki, intensywny, piękny kolor, a jednocześnie zadba o Twoje włosy, henna Fitocosmetic to najlepszy wybór.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń