Erbe di Janas Indygo, 100 g

31,00 zł
Dodaję...
Ostatnie sztuki!
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 310 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 310 co daje Ci rabat na następne zamówienie 2,79 zł.

Szczegóły

Włosy:dla wszystkich typów, pozbawione blasku
Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:100 g
Kraj producenta:Włochy

Dlaczego warto? Dlaczego warto?

Ekspresowa wysyłka

Ekspresowa wysyłka

Opcja darmowej dostawy

Opcja darmowej dostawy

Gwarancja Triny

Gwarancja Triny

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Każde zamówienie obejmuje także:

Wsparcie

Wsparcie przez email lub telefon

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Ikona info Więcej informacji

Roślina o niebieskim barwniku koloryzująca włosy na czarno. Najlepiej łączy się z henną we włosach, tworząc odcienie brązów i czerni.

Indygo, jak nazwa wskazuje, to roślina barwiąca na niebiesko, więc włosy po jej zastosowaniu wychodzą zielone lub czarne, w zależności od koloru wyjściowego. Nie jest to zioło dla blondynek, osób rozjaśniających włosy i lubiących zmiany na głowie, ponieważ nie wywabia się całkowicie. Rozjaśniacze i naturalne blondy zawierają w sobie dużo żółtego, który łącząc się z niebieskim, daje zielony (na siwych niebieski), dlatego polecaną metodą przechodzenia z jasnych barw do czerni lub brązu jest farbowanie w dwóch etapach. Indygo bez podkładu z henny dużo gorzej się trzyma i szybciej, ale nierównomiernie wypłukuje.

Przed zastosowaniem indygo zasięgnij porady lekarza, jeśli chorujesz na fawizm. Nie rozjaśniaj włosów z indygo i nie farbuj nim włosów blond i siwych, jeśli nie chcesz uzyskać efektu niebiesko-zielonego.

Działanie:

  • farbuje i przyciemnia włosy
  • nadaje chłodnych odcieni
  • wzmacnia połysk

Zalety:

  • 100% indygo / Indigofera tinctoria leaf powder
  • odpowiednia do każdego typu skóry
  • podwójne opakowanie próżniowe

Sposób użycia:

Najpierw nakładamy odpowiednio przygotowaną hennę, a następnie indygo lub mieszankę henny z indygo. Należy pamiętać, że barwniki z roślin są mocne i bardzo trudno jest wrócić do jaśniejszych odcieni, dlatego stopniowo dodajemy drobne ilości indygo do henny, aby pogłębiać kolor, a dobrze wiedzieć, że henna z indygo w proporcji 1:1 już daje prawie czarny.

Indygo lubi środowisko zasadowe, aby skutecznie wypuścić kolor, dlatego do ziół i wody dodajemy odrobinę sody (maksymalnie płaskie pół łyżeczki na 100 g) i to nakładamy od razu na oczyszczone włosy. Indygo po rozmieszaniu barwi od razu i ten proces zachodzi przez 2 godziny od rozmieszania, więc nie warto go odstawiać i przetrzymywać na włosach. Masę nakładamy w rękawiczkach i trzymamy pod czepkiem i czapką, dla utrzymania ciepła. Tak samo z samodzielnymi mieszankami henny i indygo - mieszamy hennę i odstawiamy, a przed samym nałożeniem łączymy z indygo.

Skład INCI:

Indigofera tinctoria leaf powder

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń