Wstecz
Zioła w proszku - Sidr - Głożyna, 100 g

Erbe di Janas Zioła w proszku - Sidr - Głożyna, 100 g

41,92 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 209 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 209 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,88 zł.

Opis

Zioła w proszku - Sidr - Głożyna, 100 g

Głożyna jest naturalnym filtrem UV, tworzy wzmacniającą warstwę pogrubiającą włosy i zwiększającą ich objętość bez koloru.

Sidr można stosować jako naturalne myjadło, jest delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień, a naturalny śluz otacza skórę głowy ochronnym filmem. Głożyna ma właściwości zwalczające łupież, objawy egzemy czy łojotok. Hamuje nadmierne wypadanie i zabezpiecza przed szkodliwymi zanieczyszczeniami z powietrza, np. smogiem. Włosy stają się bardziej błyszczące, zyskują zdrowy i wypielęgnowany wygląd oraz potrzebne wzmocnienie, podobne do efektu uzyskiwanego henną, lecz bez koloru.

Głożyna jest często dodawana do henny i mieszanek w celu wzmocnienia wnikania barwników oraz złagodzenia dolegliwości skóry głowy.

Działanie:

  • delikatny dla skóry, nie podrażnia
  • wzmacnia i pogrubia włosy
  • nadaje objętości
  • jest naturalnym filtrem UV

Zalety:

  • 100% głożyna / Ziziphus spina christi
  • odpowiednia do każdego typu skóry
  • podwójne opakowanie próżniowe

Sposób użycia:

Wymieszaj potrzebną ilość proszku z wrzącą wodą i dodaj opcjonalnie inne zioła dla synergicznego działania. Otrzymaną masę szczelnie przykryj i pozostaw do zmacerowania na 20 min. Następnie nałóż ją na suche lub mokre włosy masując skórę głowy okrężnymi ruchami. Pozostaw na 50 min., a następnie spłucz włosy sporą ilością wody.
Finalne płukanie wodą z octem lub wodą z sokiem z cytryny przyczyni się do wzmocnienia na dłużej efektu lśniących i miękkich włosów.

Skład INCI:

Ziziphus spina christi

Pokaż cały opis

Cechy

Włosy:bez objętości
Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:100 g
Kraj producenta:Włochy
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń