Kadzidełka stożkowe Backflow - Róża Północy Kringle Candle

9,99 zł
1
Dodaję...
Produkty W magazynie. Wysyłka od razu!
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 100 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 598 co daje Ci rabat na następne zamówienie 5,38 zł.

Szczegóły

Termin ważności:podany na opakowaniu
Sztuk w opakowaniu:10
Kraj producenta:Chiny
Opakowanie:plastik

Dlaczego warto? Dlaczego warto?

Ekspresowa wysyłka

Ekspresowa wysyłka

Opcja darmowej dostawy

Opcja darmowej dostawy

Gwarancja Triny

Gwarancja Triny

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Każde zamówienie obejmuje także:

Wsparcie

Wsparcie przez email lub telefon

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Ikona info Więcej informacji

Delikatny kwiatowy aromat, który będzie unosił się każdego dnia. Poprawia nastrój i pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Stożki z przepływem wstecznym wytwarzają gęstszy i cięży dym niż w przypadku tradycyjnych kadzidełek. Kadzidełka należy stosować ze specjalnymi kominkami typu Backflow. Stożki sprzedawane są na opakowania po 10szt.

Sposób użycia:

Zapal kadzidełko przytrzymując przez chwilę jego końcówkę w ogniu, aż się rozpali, a następnie zdmuchnij płomień. Stożki z przepływem wstecznym mają otwór w podstawie, który przechodzi prawie na szczyt stożka. Umieść zapalony stożek na kominku z efektem backflow, tak aby otwór kadzidełka znalazł się na otworze kominka z przepływem wstecznym.

Stożek będzie się palił normalnie - z dymem poruszającym się w górę, aż zacznie palić się pusta część, a następnie zacznie wyciągać dym przez otwór w podstawie stożka.

Każdy kominek z efektem backflow ma inny sposób, w jaki dym ma przepływać w miarę spalania kadzidełka. Nie umieszczaj kominka w przeciągu, ponieważ zaburzy to sposób uwalniania się dymu i wygląd tworzonej kaskady.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń