Wstecz
Naturalny olejek rozmarynowy, 10 ml

Natura Receptura Naturalny olejek rozmarynowy, 10 ml

13,00 zł
Dodaję...

Opis

Naturalny olejek rozmarynowy, 10 ml

Działanie bakteriobójcze, antyseptyczne,  tonizujące, rozgrzewające,  antyreumatyczne i antydepresyjne. Niezbędny przy cerze z problemami.

Olejek pozyskiwany z krzewu rozmarynu lekarskiego o wielokierunkowym działaniu. Stosowany na skórę działa bakterio- i grzybobójczo, przez co polecany jest zwłaszcza do skóry z nadprodukcja sebum, trądzkiem i problematycznej. Wykazuje również działanie ujędrniające, przez wspomaga walkę z cellulitem i z powodzeniem można go stosować do masażu, w tym stosowanych mięśni. W przypadku włosów pobudza ich wzrost i przeciwdziała ich wypadaniu.

Jego zapach ma doskonały wpływ na pamięć i koncentrację, do tego łagodzi zmęczenie fizyczne i umysłowe. W skrócie: pobudza ciało i umysł.

Działanie:

  • działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo
  • poprawia jędrność skóry
  • zapobiega łupieżowi i wypadaniu włosów
  • działa energetyzująco na umysł

Zalety:

  • 100% naturalny
  • przyjemny, ziołowy zapach
  • świetny dodatek do kąpieli, masażu, kompresów i aromatyzacji powietrza
  • polecany zwłaszcza do skóry przetłuszczającej się i problematycznej

Uwaga:

Nie stosować nierozcieńczonego olejku bezpośrednio na skórę. Przed użyciem należy rozcieńczyć z olejami roślinnymi w stosunku 1:3.

Sposób użycia:

aromatyzacja - Wystarczy dodać kilka kropli olejku do naczynia z gorącą wodą, nawilżacza powietrza lub kominka aromatycznego.
inhalacje -  Należy wlać 5-10 kropli olejku do miseczki z gorącą wodą. Następnie nałożyć ręcznik na głowę, pochylić się nad naczyniem i wdychać powstające opary przez kilka minut. Chwilę odpocząć, po czym czynność powtórzyć.
kapiel - dodanie olejku eterycznego do kąpieli sprawia, że wchodzi on w reakcję z całą skórą i jednocześnie w procesie oddychania przedostaje się do organizmu.
płukanka - Do szklanki z ciepłą wodą należy wlać kilka kropel olejku eterycznego i tak przygotowaną mieszanką płukać gardło i jamę ustną. Nie połykać!
sauna - Najlepiej 2 ml olejku eterycznego rozpuścić w 6 ml czystego spirytusu, a następnie w 150 ml wody. Taką gotową miksturę, po wcześniejszym wstrząśnięciu, należy równomiernie wylać na kamienie.

Skład INCI:

Rosmarinus Officinalis Oil

Pokaż cały opis

Cechy

Pojemność:10 ml
Termin ważności:podany na opakowaniu
Działanie aromaterapeutyczne:przeciwbakteryjne
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło, papier, mieszane

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń