Kategorie

Wyczyść filtr

Naturalny peeling enzymatyczny

Peeling enzymatyczny z naturalnych składników

Naturalne peelingi enzymatyczne nie zawierają żadnych drobinek ściernych, lecz naturalne enzymy roślinne o właściwościach rozpuszczających naskórek. Peeling enzymatyczny do twarzy najczęściej działa w oparciu o naturalne kwasy owocowe. Substancje skutecznie usuwają wierzchnią warstwę martwego naskórka, nie podrażniając przy tym skóry. Peeling enzymatyczny działa więc dużo delikatniej niż peeling mechaniczny, z tego względu poleca się go do skóry wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień oraz cery naczynkowej.

Warto pamiętać, że naturalne peelingi enzymatyczne stosuje się najczęściej w formie maseczki lub kremu na noc. Z kolei peelingiem mechanicznym lub scrubem po prostu myje się twarz (po połączeniu preparatu z wodą), wykonując jednocześnie masaż skóry.

Naturalny peeling enzymatyczny zwykle ma dużo szersze działanie – nie tylko usuwa martwy naskórek, ale również wygładza, odświeża skórę, usuwa suche skórki, rozjaśnia przebarwienia oraz redukuje drobne zmarszczki.

W sklepie Triny.pl oferujemy peelingi enzymatyczne topowych marek kosmetycznych, takich jak m.in. Sylveco, Make Me Bio, Biocosmetics, Mizon, Miya, Nacomi, Organic Life, E-FIORE, Asoa, Clochee i wiele innych. Specjalnie dla Ciebie, wybraliśmy produkty, które posiadają najbardziej naturalny skład.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń