Wstecz
Czekolada różowa - Ruby, 85g

M.Pelczar Chocolatier Czekolada różowa - Ruby, 85g

20,90 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 104 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 104 co daje Ci rabat na następne zamówienie 0,94 zł.

Opis

Czekolada różowa - Ruby, 85g

Czekolada różowa - Ruby M.Pelczar Chocolatier wyjątkowy, czwarty gatunek czekolady, wytwarzany naturalnie z różowych ziaren kakao z Wybrzeża Kości Słoniowej o lekko owocowej nucie.

Różowa czekolada z nasion Ruby to najnowsze odkrycie świata czekolady, które pojawiło się na rynku aż 80 lat po dotychczas najpóźniej ukazanej wersji białej. Oryginalnie nasiona kakaowca od dawna pojawiają się w różowych, czerwonych, fioletowych i purpurowych barwach, jednak w procesie fermentacji nabierają ciemniejszego, bardziej brązowego koloru oraz charakterystycznej gorzkości. Czekolada Ruby jest wyjątkowa właśnie dlatego, że fermentacja ziaren użytych do jej produkcji została pominięta lub ograniczona do minimum. Pozwala to zachować unikalny kolor, owocowe posmaki i aromaty bez żadnych dodatków barwiących ani zapachowych.

Musisz spróbować czekolady Ruby, aby osobiście przekonać się o jej osobliwym smaku, przyjemnym aromacie i kolorze, który na żywo jest jeszcze bardziej niezwykły. Smacznego!

Zalety

  • niezwykły, ale zupełnie naturalny kolor
  • niepowtarzalne owocowe nuty zapachowe
  • najnowsze odkrycie świata czekolady
  • bez dodatków barwników i aromatów

 

Dokładamy wszelkich starań aby produkt dotarł do Ciebie w całości. Niestety ze względu na jego charakterystykę nie zawsze mamy wpływ na to czy nie pęknie w transporcie, w szczególności gdy wraz z nim zamawiasz cięższe produkty (np. chemię domową). W związku z tym ten produkt nie podlega reklamacji z tytułu uszkodzenia w transporcie. Prosimy o wyrozumiałość.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu, 9 miesięcy od daty produkcji
Waga:85g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń