Wstecz
Czekolada różowa - Ruby z żurawiną i migdałami, 85g

M.Pelczar Chocolatier Czekolada różowa - Ruby z żurawiną i migdałami, 85g

20,99 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 104 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 329 co daje Ci rabat na następne zamówienie 2,96 zł.

Opis

Czekolada różowa - Ruby z żurawiną i migdałami, 85g

Czekolada różowa - Ruby z żurawiną i migdałami M.Pelczar Chocolatier unikalna uczta dla oka i podniebienia w naturalnie różowej tabliczce czekolady z dopełniającą suszoną żurawiną i chrupkimi migdałami.

Czwarty gatunek czekolady został odkryty dopiero 80 lat po dotychczas najnowszej - białej wersji. Różowa czekolada powstaje z naturalnie różowych, purpurowych, fioletowych i czerwonych nasion kakaowców rosnących na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W tradycyjnej, ciemnej i mlecznej czekoladzie, charakterystyczna gorzkość i bazowy brązowy kolor biorą się z fermentowania ziaren, a specjalnie dla Ruby ograniczono lub pominięto ten proces, by zatrzymać naturalny kolor, świeże nuty smakowe i lekko owocowy posmak.

Spróbuj różowej czekolady, by przekonać się o jej wyjątkowości, aksamitnym rozpływaniu się w ustach i ciekawym dopełnieniu kompozycji żurawiną oraz migdałami. Skuś się na odrobinę rozkoszy nie tylko dla podniebienia, ale też dla oczu. Czekolada Ruby może być też pomysłem na piękny i wyjątkowy prezent.

Zalety

  • niezwykle apetyczny wygląd
  • unikalny kolor i aromat
  • świetny pomysł na prezent
  • najnowsze odkrycie świata czekolady
  • bez dodatków barwników i aromatów


Dokładamy wszelkich starań aby produkt dotarł do Ciebie w całości. Niestety ze względu na jego charakterystykę nie zawsze mamy wpływ na to czy nie pęknie w transporcie, w szczególności gdy wraz z nim zamawiasz cięższe produkty (np. chemię domową). W związku z tym ten produkt nie podlega reklamacji z tytułu uszkodzenia w transporcie. Prosimy o wyrozumiałość.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu, 9 miesięcy od daty produkcji
Waga:85g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń