Wstecz
Biała czekolada - Lemon Tart z kruchymi ciastkami i skórką cytryny, 50 g

M.Pelczar Chocolatier Biała czekolada - Lemon Tart z kruchymi ciastkami i skórką cytryny, 50 g

14,50 zł
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 72 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 72 co daje Ci rabat na następne zamówienie 0,65 zł.

Opis

Biała czekolada - Lemon Tart z kruchymi ciastkami i skórką cytryny, 50 g

Biała czekolada - Lemon Tart z kruchymi ciastkami i skórką cytryny M.Pelczar Chocolatier cytrynowy deser na pysznej i kremowej tabliczce białej czekolady - poznaj ją na nowo i zafunduj sobie owocowe orzeźwienie.

Biała czekolada to trzeci rodzaj czekolady odkryty około 80 lat temu. Bazuje się w niej również na ziarnach kakaowca, lecz wykorzystuje z nich jedynie masło, oddzielając śrutę, z której później zostanie wytworzone kakao w proszku. Różne wyroby były nazywane białą czekoladą, ale w 2004 roku w stanach Zjednoczonych uregulowano prawnie jej minimalne zawartości kluczowych składników. Teraz wiemy, że biała czekolada (przynajmniej ta w Stanach) składa się z co najmniej 20% czystego masła kakaowego i 14% mleka, które tworzą łagodną, kremową i niesamowicie rozpływającą się w ustach kompozycję. Smaku białej czekoladzie nadaje także cukier i wanilia.

W czekoladzie z dodatkiem tarty cytrynowej ważne są także kruche ciastka, które odpowiadają dolnej warstwie ciasta, liofilizowana skórka z cytryny na wzór kremu i beziki jako zwieńczenie. Orzeźwiająco-słodka kompozycja z chrupiącymi ciasteczkami jest idealna dla lubiących odkrywać nowe smaki.

Zalety

  • Twoja ulubiona kremowa biała czekolada
  • nowe połączenie smaków
  • przyjemny wygląd i zachęcające opakowanie
  • niesamowicie rozpływa się w ustach
  • orzeźwiająco kwaskowa cytryna
  • chrupiące ciasteczka i beziki


Dokładamy wszelkich starań aby produkt dotarł do Ciebie w całości. Niestety ze względu na jego charakterystykę nie zawsze mamy wpływ na to czy nie pęknie w transporcie, w szczególności gdy wraz z nim zamawiasz cięższe produkty (np. chemię domową). W związku z tym ten produkt nie podlega reklamacji z tytułu uszkodzenia w transporcie. Prosimy o wyrozumiałość.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu, 9 miesięcy od daty produkcji
Waga:50 g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń