Vis Plantis Krem do twarzy do skóry trądzikowej, tłustej i mieszanej z niedoskonałościami, 30 ml
Opis
Krem do twarzy do skóry trądzikowej, tłustej i mieszanej z niedoskonałościami, 30 ml
Krem przeznaczony do pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej i mieszanej, a także dla osób z tendencją do zmian łuszczycowych i łojotoku.
Działanie
- łagodzi podrażnienia
- redukuje niedoskonałości
- zmniejsza istniejące zmiany skórne i zapobiega powstawaniu nowych
- stabilizuje stan skóry
- zapobiega powstawaniu zaskórników
- matuje cerę
- odblokowuje i zmniejsza pory
- przywraca naturalną barierę ochronną skóry.
Składnik główny
Dziegieć to olej uzyskiwany z kory brzozowej. Reguluje mikroflorę skóry i łagodzi zmiany skórne. Produkt z kompozycją zapachową łagodzącą specyficzny zapach dziegciu.
Zalety
- wygodne opakowanie typu airless
- szybkie i efektywne działanie
- duża zawartość dziegciu brzozowego - krem posiada specyficzny dla tego składnika zapach
Sposób użycia
krem nakładaj na skórę raz dziennie, najlepiej wieczorem. Nałóż cienką warstwę na problematyczne miejsca, delikatnie wklepując, omijając okolice oczu. Stosuj trzy razy w tygodniu
Krem może plamić tkaniny. Przed pierwszym użyciem należy wypróbować działanie na niewielkim obszarze skóry. Nie stosować na otwarte rany i w przypadku ostrych stanów zapalnych skóry. Unikać kontaktu z oczami, a gdy do niego dojdzie, obficie przemyć wodą. W trakcie kuracji nie należy opalać się i korzystać z solarium. Nie stosować w czasie ciąży oraz jednocześnie ze steroidowymi kremami przeciwzapalnymi. Jego stosowanie podczas i po kuracji przeciwtrądzikowej należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.
Skład INCI
Aqua, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Urea, Glycerin, Betaine, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Betula Alba Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascorbic Acid, Parfum, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Disodium EDTA, Alpha- Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene
Cechy
Pojemność: | 30 ml |
Cera: | mieszana, trądzikowa, tłusta |
Termin ważności: | podany na opakowaniu |
Kraj producenta: | Polska |
Zużyć w ciągu: | 6 miesięcy od otwarcia |