Wstecz
Bless no stress - ziołowa mieszanka z adaptogenami, 50 g

Brown House & Tea Bless no stress - ziołowa mieszanka z adaptogenami, 50 g

29,00 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 145 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 145 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,31 zł.

Opis

Bless no stress - ziołowa mieszanka z adaptogenami, 50 g

Bless No Stress to ziołowa mieszanka z adaptogenami. Jest to odpowiedź na szybki, postępowy i często stresujący tryb życia. 

Adaptogeny, tulsi i ashwaganda, pomagają przystosować się do zawirowanej codzienności i przyswoić zmiany, z którymi czasami ciężko sobie poradzić i zaakceptować. Bless No Stress ma właśnie takie zadanie: uspokoić, zrelaksować, odprężyć i pozwolić poukładać myśli bez zbędnych emocji.

Miszanka Bless No Stress została stworzona z myślą o zrelaksowaniu ciała, uspokojeniu umysłu i pogodzeniu się ze zmienną codziennością. Zmiany w życiu, którymi wciąż jesteśmy zasypywani, czy to w domu, w pracy czy w rodzinie bywają czasami trudne lub jest ich dużo. Adaptogeny pomogą nam przystosować się do tych zmian i łagodniej je przyswoić. Nie wszystkie zmiany są złe, te dobre też często ciężko nam zaakceptować, bo po prostu są nowe i nieznane. Bless No Stress pomoże Ci uspokoić myśli i na trzeźwo podejść do tematu.

Sposób parzenia:

2-3 gramy herbaty, 200 ml wody o temperaturze 100°C, parzyć od 3-5 minut.

Skład:

Męczennica*, tulsi*(28%), trawa cytrynowa*, ashwaganda*(12%), olejek z bergamoty*.

*z uprawy ekologicznej

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:50 g
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń