Wstecz
Miód kremowany z pyłkiem pszczelim, 400 g

Ajeden Miód kremowany z pyłkiem pszczelim, 400 g

22,00 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 110 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 110 co daje Ci rabat na następne zamówienie 0,99 zł.

Opis

Miód kremowany z pyłkiem pszczelim, 400 g

Miód kremowany z pyłkiem pszczelim został zrobiony na miodzie wielokwiatowym, który zbierany latem i jesienią posiada więcej właściwości antybakteryjnych za sprawą enzymów i biopierwiastków, których w miodach jesiennych jest więcej.

Kremowanie to naturalny proces polegający na zmianie konsystencji miodu na taką która jest puszysta, lekka i kremowa. Podczas kremowania miód zachowuje w pełni swoje właściwości, a zmienia się jedynie jego postać. Dzięki temu nawet po długim czasie od otwarcia słoika można go z łatwością wyjąć i rozsmarować na pieczywie. Niezwykle ważne jest to, że poddany takiej obróbce miód zachowuje wszystkie swoje właściwości zdrowotne i pozostaje produktem wysokiej jakości.

Warto spożywać go wspomagająco w leczeniu przeziębień, infekcji górnych dróg oddechowych czy w chorobach wynikających z obniżonej odporności. Wpływa pozytywnie na układ krążenia i pracę serca oraz wątroby. Miód wielokwiatowy zawiera też sporą dawkę krzemu, który jest budulcem mocnych naczyń krwionośnych. Miód ten korzystnie wpływa na piękny wygląd skóry, włosów i paznokci. Warto po niego sięgać jako element zbilansowanej diety.

Zalety pyłku pszczelego znajdziesz w tym miejscu <<KLIK>>

Sposób przechowywania

Temperatura jest bardzo istotna przy przechowywaniu miodu i powinna ona być utrzymana w granicach od 8 do 10°C. Miód przechowujemy z dala od promieni słonecznych z prostego powodu – podwyższenie temperatury miodu do 25-35°C powoduje wzrost aktywności enzymów, wstrzymanie krystalizacji, a w razie zbytniego rozrzedzenie – nawet fermentację. Miody przechowywane przez dłuższy czas w warunkach dostępu do promieni słonecznych, zmieniają barwę na ciemniejszą, mogą tracić na wartości. Miód jest produktem higroskopijnym dlatego przechowujemy go w szczelnie zamkniętym słoiku.

Skład

Miód wielokwiatowy nektarowy 95%,  pyłek pszczeli 5%.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:400 g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło, metal
Cruelty free:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń