Wstecz
Zestaw kosmetyków i akcesoriów przyjaznych środowisku - Zero waste

By Triny Zestaw kosmetyków i akcesoriów przyjaznych środowisku - Zero waste

159,00 zł
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 795 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 795 co daje Ci rabat na następne zamówienie 7,16 zł.

Opis

Zestaw kosmetyków i akcesoriów przyjaznych środowisku - Zero waste

Wkrocz w świat ekologii lub podaruj bliskiej osobie akcesoria przyjazne dla środowiska. Kup dla siebie ekologicznego gotowca lub podaruj jako prezent.

Zestaw prezentowy przygotowany specjalnie z myślą o osobie, której los planety leży na sercu! Składa się z ekologicznych produktów, które są biodegradowalne lub wielorazowe, a więc wpisują się w ideę less lub zero waste. Jest to gotowy zestaw ekologiczny, który możesz podarować bliskiej osobie lub zakupić dla siebie, jeżeli chcesz wejść w świat ekologii i wymienić przedmioty codziennego użytku na te bardziej przyjazne dla natury.

W zestawie znajdują się niezbędne w pielęgnacji kosmetyki, środki higieniczne oraz akcesoria, które przyczyniają się do zmniejszania odpadów plastikowych. Jest to idealny Eko prezent!

Zestaw idealnie zmieści się w worku prezentowym - rozmiar L.

Zestaw prezentowy Zero Waste zawiera:

Napis na pudełku:

ZERO WASTE

Zadbaj o siebie i planetę. Ekologiczny zestaw zawiera przedmioty codziennego użytku, stosowane w kuchni bądź łazience, które są przyjazne dla Matki Ziemi i zdrowsze dla Ciebie.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń