Wstecz
Zestaw Zen Me - świeca i herbata rooibos, 2 szt.

Brown House & Tea Zestaw Zen Me - świeca i herbata rooibos, 2 szt.

69,00 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 345 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 345 co daje Ci rabat na następne zamówienie 3,11 zł.

Opis

Zestaw Zen Me - świeca i herbata rooibos, 2 szt.

Relaksuje. Możesz mnie rozpalić w ciągu dnia albo zaparzyć pod wieczór lub kiedy tylko chcesz. Możesz też spotęgować relaks i użyć nas razem tworząc show aromatów w swoim otoczeniu. 

Zestaw zen me set to sposób na stworzenie niesamowitego nastroju wokół siebie. Blend rooibosa oraz miodokrzewu relaksują i uspokajają, natomiast świeca tworzy odprężający, słodki klimat w Twoim otoczeniu. Możesz używać ich osobno lub połączyć obie siły i stworzyć aromatyczny show w dowolnym miejscu! Delektuj się smakiem kakaowego rooibosa otaczając się kakaowo-rooibosowym zapachem świecy.

Dwie polskie marki, AROMA HOME oraz BROWN HOUSE & TEA, połączyły siły i stworzyły multifunkcyjne zestawy na zbudowanie upragnionego nastroju. Ten, który trzymasz w ręku pomoże Ci zatrzymać się na chwilę i skupić na naprawdę ważnych sprawach. Składniki zawarte w kakaowej herbatce na bazie rooibosa skutecznie odprężają i spowalniają natłok myśli, a kakaowy zapach świecy tworzy słodki i relaksujący klimat. Zaparz herbatę, rozpal świecę i pozwól im działać!

Zestaw zawiera:

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Nuta zapachowa:jedzenie i przyprawy
Czas palenia:do 45 h
Sztuk w opakowaniu:2
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń